Nejlepší hry pro Android z dubna 2017

dfd

Hry v systému Android nadále rostou, kreativita se nezastaví a Dnes vám přinášíme některé z nejlepších her pro Android roku 2017. I když se zdá, že strategické hry mají stále hodně trhu, mezi pěti, které jsme si vybrali, najdeme trochu všeho.


Tyto placené balíčky ikon jsou po omezenou dobu zdarma


K hraní her už v poslední době nepotřebujeme velký smartphone, vylepšily se procesory a GPU v mnoha případech to před 15 lety přišlo k překonání konzol. Do seznamu přejdeme bez dalších okolků.

Síly svobody

jeden

Tato hra se skládá z Hraní 5v5Budeme vojákem a budeme muset zabít nepřátelský tým. Můžeme mít různé zbraně, ale odstřelovač vyniká a od té doby musíme být velmi zruční, aby nás nezabili. máme jen jeden život na hru a pokud to ztratíme, nebudeme schopni vstát. Hry obvykle trvají asi 4 minuty.

Coddy: svět algoritmů

dva

Tato hra není pro všechny diváky, její mechanika se skládá z: přesuňte našeho robota, aby dosáhl svého cíle pomocí směrů, Je to jako základní programování. Jak postupujeme, hra se stává mnohem složitější a náš mozek bude muset tvrdě pracovat, aby dosáhl cíle. To je skvělé pro ty, kteří chtějí snadný začátek programování.

Zombie affroad safari

3

Tato zábavná hra smíchejte otevřený svět s auty, a budeme muset projít rozsáhlou mapou, abychom mohli hrát různé mise To způsobí, že kapka oleje pot projde. Životnost našeho vozu je velmi krátká a při sebemenším selhání se můžeme dostat do potíží. Pokud chcete mix mezi pouští, zombie a auty, je to vaše hra.

Válečný věk

4

Ze tohoto seznamu nelze vynechat strategické hry a Age of Wars je hra, kterou si zamilujete, pokud jste milovníky historie. Hru spustíme před historií a budeme se pohybovat kupředu, dokud nedosáhneme modernějšího věku hraním s postavami té doby. Výdaje na vylepšení určitých věcí nebo jiných výrazně ovlivní. jde o to, jak se náš tým vyvíjí.

Polytopie

5

Konečně máme další strategickou hru, kde musíme dobýt mapu a uzdravit naše hvězdy, abychom odemkli vylepšení a další doplňky. Budeme muset bojovat na mapě a přemýšlet o tom, jak rozšířit naše území.. Jeho grafika je velmi speciální a apelovat na oko. Toto je náš seznam nejlepších her pro Android v tomto roce, pokud jej chcete vidět ve videu, přejděte na náš kanál YouTube.


Bluboo R1 může bez poškození oddělit matice nebo zatlouct hřebíky