Nejlepší hry pro virtuální realitu zdarma pro Android roku 2018

Nejlepší hry pro virtuální realitu zdarma pro Android roku 2018

Tady přišel. Dnes mezi námi nový Nejlepší bezplatné hry pro Android každý týden. Nedávno jsme vám přinesli kompilaci nejlepších indie her pro zelený operační systém Android a tentokrát vám přinášíme novou kolekci hry virtuální reality pobavit se na svých terminálech. Jak by to mohlo být jinak, budete muset nějaké vlastnit VR brýle je kompatibilní s bezproblémovou interakcí s hrami.

Všechny zde uvedené tituly práce na volné noze V obchodě s aplikacemi Google, takže nebudete muset opouštět peněženku, abyste si mohli užívat kvalitní obsah na smartphonu nebo tabletu.


Zdarma nové aplikace a hry na omezenou dobu v Obchodu Play


Nejlepší bezplatné Android VR hry roku 2018

virtuální realita Vypadá to, že to vstoupilo do našich životů, abychom zůstali. Před více než dvěma lety dnes oba Google Jak Samsung Spustila své návrhy, jak si tuto funkci užít na našich smartphonech, a dnes existuje spousta her pro virtuální realitu, které nám umožňují s nimi komunikovat několika jednoduchými způsoby. VR brýle.

Průkopníci soumraku

Průkopníci soumraku

Ne, nemá to nic společného s legendární Twilight ságou. Průkopníci soumraku (Pioneros del crespúsculo ve španělštině) je jedním z nejlepších dobrodružství v oblasti virtuální reality v grafice v celém obchodě Google. Budeme muset prozkoumat svět plný fantazií a příšer se spoustou hádanek a hádanek. Temný lord seržant, nejvyšší šéf, který ovládá všechno.

Průkopníci soumraku Průkopníci soumraku

Wonderglade

Wonderglade

Co může být lepší, než si doma užít celý zábavní park? S Wonderglade ty dětské okamžiky všeho druhu umístění a hraní malých mini her, díky nimž se vrátíme do dětství. Nedoporučuje se pro závratě a závratě.

Wonderglade Wonderglade

AltspaceVR

AltspaceVR

To není obyčejná hra. AltspaceVR toto je první sociální síť ve virtuální realitě To nám umožňuje ztělesnit sebe sama – stojí za to – ve virtuálním avatarovi a komunikovat se zbytkem světa. Má velké množství událostí a aktivit, které nám umožní setkat se s ostatními uživateli s nainstalovanou aplikací. Můžeme to také použít bez použití virtuální reality.

AltspaceVR - Sociální aplikace virtuální reality AltspaceVR - Sociální aplikace virtuální reality


Jak hrát hry PSP na Androidu díky tomuto emulátoru