Samsung Galaxy Note10 ve srovnání s Galaxy S10

Ice Universe na stránce sociální sítě Twitter, Předběžné srovnání řady Samsung Galaxy S10 a připravovaného Galaxy Note10. Srovnání, které vám pomůže učinit správné rozhodnutí při zvažování nákupu jednoho z těchto dvou nových terminálů od jihokorejské společnosti.

Začněme učením rozdílů mezi Samsung Galaxy Note10 a současnou „vlajkovou lodí“ jihokorejské společnosti.

Samsung Galaxy Note10Samsung Galaxy Note10

Samsung Galaxy Note10 a Galaxy 10

Nejprve musíme říci, že efektivní zobrazovací plocha se zvýší dalším zmenšením šířky rámečků obrazovky (u Galaxy Note10 jsme šli z 6,1 ”na Galaxy S10 na 6,4”.

Za druhé, Samsung Galaxy Note10 dostane podporu pro 5G, pro sítě 5G nebude tato podpora k dispozici na Samsung Galaxy S10. Tato podpora přichází v jiné verzi Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 5G.

Za třetí, Samsung Galaxy Note10 bude používat rychlejší flash paměť UFS 3.0, než je tomu v S10. V Galaxy S10 najdeme flash disky UFS 2.1.

Pokud jde o výkon kabelového nabíjení, výrazně se zvýší: z 15 na 45 W, standardní balení však bude obsahovat pouze nabíječku s výkonem 25 W.

Rovněž nedojde ke zlepšení výkonu systému s jedním čipem, protože Samsung Galaxy Note10 bude dostávat stejné mobilní platformy jako Samsung Galaxy S10.

Podobné (téměř neexistující) změny se očekávají z hlediska fotografie. Oba smartphony tedy mají téměř stejné schopnosti na úrovni fotoaparátu. Fotoaparát zůstane stejný, i když Samsung může přidat několik softwarových inovací, aby se vyhnul kritice za nedostatek inovací. Pokud vezmeme v úvahu různé pověsti slyšené na webu, obnovte v sekci fotografií, Galaxy S11.

Je zřejmé, že jedním z hlavních rozdílů mezi Galaxy Note 10 a Galaxy S10 je nedostatek posledního z pera, což je společný prvek viděný u členů rodiny Galaxy Note.

A v podstatě to je ono … pokud odložíme problém ceny. Vyber mezi Samsung Galaxy Note10 nebo Galaxy S10bude záviset pouze na těchto faktorech a osobních preferencích každého z nás. Oba jsou dvě skvělá zařízení a jsou normální vzhledem k tomu, že se jedná o dva standardní přepravce společnosti.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.

Table of Contents