Nejlepší iOS hry roku 2018

V posledních letech jsme viděli, jak moc iPhone i iPad zatím významně vzrostly. staňte se dokonalým náhradním dílem pro tradiční přenosné konzolyTo teprve přijde, přinejmenším pokud vývojáři nabízejí kompatibilitu s řadiči.

Když Apple začal navrhovat a vyrábět vlastní procesory, deasrolldaores začali sázet na tuto platformu. Před tímto datem jsme už měli spoustu her, ale až do vydání A4 v roce 2010 to bylo konečně V kapsách jsme mohli začít vidět hlavy konzoly.

Naštěstí stále více velkých studií sází na platformu Apple. Ve hrách jako Fortnite od Epic Games nebo PUBG od Tencent existují dva jasné příklady. Logicky oba tituly Mezi nejlepší hry přicházející na platformu iOS letos, ale nejen oni.

Odpadky

V průběhu roku jsme o Fortnite mluvili mnohokrát, takže ho není třeba představovat. Fortnite se stal strojem na vydělávání peněz Téměř od prvního týdne svého uvedení na mobilní platformu Apple. Epic Games zvládlo všechno velmi dobře, protože hlavní lákadlo, které tato verze nabízí, je stejné, jaké můžeme najít jak na PC, tak na konzolách.

Bez ohledu na to, na jaké zařízení hrajeme, Fortnite nám nabízí stejný zážitek, stejné mapy, stejné mise, stejné výzvy, stejné postavy.. Kromě toho nám umožňuje hrát s přáteli pomocí jiných zařízení, ať už je to počítač nebo konzole. Náš smartphone musí mít alespoň iPhone SE nebo iPhone 6s, aby si mohl užívat Fortnite.

Fortnite je zcela zdarma ke stažení a můžeme hrát bez omezení. Pokud si chceme přizpůsobit naši postavu pomocí skinů, musíme projít platební fází, protože je to jediný způsob, jak společnost musí vydělávat peníze ze hry, což je systém, který funguje jako kouzlo.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Pubg mobile

Pokud si myslíte, že je Fortnite příliš dětinské a hledáte realističtější hru, je PUBG Mobile k dispozici v App Store. Mobilní verze PUBG nabízí stejný zážitek jako verze pro PC nebo konzolu, včetně map a map. Monetizační systém PUBG Mobile je stejný jako Fortnite, protože si můžeme hru stáhnout zdarma a bez jakýchkoli omezení.

Pokud chceme získat skiny k přizpůsobení našich postav, vozidel nebo zbraní, které kupujeme ve hrách, je nejlepší použít Royal Pass, který stojí 10 eur. nám nabízí 100 ocenění všech typůabychom mohli přizpůsobit náš charakter.

Na rozdíl od Fortnite, PUBG Mobile Funguje na všech mobilních telefonech s iOS 12, IPhone 5s, nejstarší zařízení, které si můžeme tuto hru užít, je hra, kde musíme otestovat nejen náš cíl, ale také naši strategii, abychom dosáhli posledního kruhu, který přežije.

PUBG MOBILE - NEW ERA (AppStore Link)

PUBG MOBILE – NOVÁ ÉRA

Tencent Mobile International Limited

Volný, uvolnit

Pokémon Quest

Loni v červnu Pokémon Quest oficiálně dorazil na mobilní platformu Apple. V Pokémon Quest musíme cestovat s naším týmem příšer. Bojujte a prozkoumávejte skryté objekty. Některé z objektů, které najdeme, nám umožňují napájet naše Pokémony, zatímco jiné můžeme použít k přilákání dalších tvorů do našeho tábora.

Pokémon Quest je zcela zdarma A i když ve hře existují různé nákupy v aplikacích, jsou vždy volitelné, takže si tuto hru nikdy nemusíte užívat.

Pokémon Quest (AppStore Link)

Pokémon Quest

Pokemon Company

Volný, uvolnit

Alto’s Odyssey

Alto a jeho přátelé jsou zpět v App Storu s novým dobrodružstvím s názvem Alto’s Odyssey. V tomto novém dobrodružství nám nabízí stejný herní zážitek, Najdeme nové a působivé biomy, fantasy efekty počasí a velmi atraktivní herní mechaniku. Pokud máte rádi Alto’s Adventure, určitě si tuto novou verzi zamilujete.

Pokud jste nehráli Alto’s Adventure, nemusíte hrát novou verzi. Herní mechaniky se také snadno učí, soundtrack je skvělý a také Pokud máte Apple TV, můžete si užívat více a lépe.

5,49 €

Assassin’s Creed Rebellion

Sága Assassin’s Creed se stala ve světě videoher klasikou, což z ní učinilo akci. vystoupení v kině příští zastávkou budou mobilní platformy. Assassin’s Creed Rebellion jeden Strategické RPG, kde hráči musí shromáždit bratrstvo templářů a mocné zabijáky, aby bojovali proti tlaku ve Španělsku. Tato verze obsahuje více než 40 postav, některé legendární a jiné zcela nové.

Můžeme si hru stáhnout zdarma, ale jako vždy u tohoto typu hry musíme jít do krabice a využívat různé hry, abychom si hru mohli užít naplno. Nákupy v aplikaci tyto nabídky.

Assassin's Creed Rebellion (AppStore Link)

Assassin’s Creed Rebellion

Ubisoft

Volný, uvolnit

Tropický

Po několika týdnech a dlouhém čekání je nyní simulace výstavby Tropico k dispozici na iPadu. Jsme novým elektro vůdcem v Tropico „El Presidente“ a naší misí dosáhnout lepší budoucnosti pro všechny obyvatele Tropica. Ostrov má obrovské neprozkoumané zdroje s obrovským potenciálem.

Pro užijte si tropyNaše zařízení musí být iPad páté generace nebo vyšší a nesmí zahrnovat iPad Air 2, což je minimální zařízení, které si zatím můžete užít mnoha her.

Tropico (odkaz na AppStore)

Tropický

Feral Interactive Ltd.

12,99 EUR

Crossing zvířat: Pocket Camp

Animal Crossing: Pocket Camp je zmenšená verze klasiky Nintendo, kterou hráči budou muset udělat. jít kempovat se svými přáteli Uspořádejte zábavní prostor, vyzdobte místo, kde se budou podílet nové zvířecí postavy … Ale můžeme také rybařit, lovit hmyz, nakupovat materiály, plnit úkoly, vyrábět ručně vyráběné předměty na výzdobu tábora …

Stejně jako původní verze hry, čas plynutí je skutečnýKdyž tedy otevřete aplikaci, hra bude odrážet denní dobu, ve které se nacházíme, což může ovlivnit fungování fauny, ve které jsme stan postavili. Sociální aspekt je také přítomen v této verzi, takže budeme moci navštívit tábory našich přátel, abychom si mohli prohlédnout návrhy našich přátel, prodat nebo změnit jejich předměty …

Animal Crossing: Pocket Camp (AppStore Link)

Crossing zvířat: Pocket Camp

Nintendo Co., Ltd.

Volný, uvolnit