V aplikaci Outlook pro iOS nyní můžete dlouhé konverzace ignorovat

Stává se to každému z nás. Dlouhé rozhovory, zejména v obchodních e-mailech Když zasahují různí lidé, táhnou se a nakonec je to nekonečné. Pro ty z nás, kteří pracují s Microsoft Outlook na Macu, víme, že máme možnost tento typ konverzace ignorovat.

Nyní to Microsoft implementovalo také do poštovního klienta. iOS a iPadOS. Nová funkce, která se bude hodit, pokud použijeme Outlook na iPhonu nebo iPadu.

Slavný e-mailový manažer aplikace Microsoft Outlook pro iPad a iPhone nyní umožňuje snadno zabránit tomu, aby byla vaše doručená pošta naplněna enormními e-mailovými vlákny s více odpověďmi, zejména pokud se jedná o velký počet lidí. Funkce “Ignorovat chat»Je to užitečná nová funkce přidaná do nové verze 4.36.0.

Tato funkce desktopová verze a webová aplikace Na chvíli Outlook. Funkce „Přeskočit konverzaci“ je však pro iPhone a iPad k dispozici poprvé.

Chcete-li jej použít, vyberte konverzaci nebo e-mail ve vlákně, které chcete ztlumit. Poté stiskněte tlačítko «Ignorovat chat » a ve vlákně nevidíte žádné další příspěvky.

Ignorované e-maily vylučují. Pokud do naší doručené pošty dorazí nová zpráva o ignorovaném e-mailu, bude automaticky přesunuta do složky Odstraněná pošta. To je důležité a musíte to vzít v úvahu.

Pokud si tedy myslíte, že jste ztratili důležitou zprávu, kterou chcete podat, zkontrolujte ji. smazané poštovní schránky. Pokud jste před hledáním vyprázdnili zásobník, máte malý problém.

Microsoft Outlook si můžete zdarma stáhnout z App Store. K dispozici pro oba Pokud jde o macOS, iOS, iPadOS. K instalaci do zařízení je vyžadován iOS 12.0 nebo novější.