Nejlepší logické hry pro iPhone a iPad

Pokud jste jedním z těch čtenářů, kteří rádi trénují mozek složitými logickými a logickými hrami, jste na tom nejlepším místě, protože dnes Novinky pro iPhone Dám ti na výběr Některé z nejlepších logických her pro iPhone a iPad. A já říkám „můžu“, protože víte, že každý má v této hře vkus.

V posledním desetiletí, kdy jsme zaznamenali skutečný rozmach mobilních aplikací, se hry hodně zlepšily a nic s tím nemá společného. aktuální logické hryco Vyprávějte skvělé příběhy o ohromující graficeNo tak, typický pomník 1000 kusů, s hádankami nebo hlavolamy, na které někteří z vás možná pomysleli. Hry, které dnes uvidíme, jsou založeny na této logické myšlence, ale jak vidíte, jdou mnohem dále. Můžeme začít?

Monument Valley

Mnozí z vás určitě přemýšleli o této logické hře od samého začátku a my jsme s ní začali, abychom nezklamali. Monument Valley jeden architektura, logická a fantasy hra. Je to jedna z nejznámějších her, kterou oceňují kritici i uživatelé, a to zejména pro svou krásnou grafiku.

V Monument Valley musíte manipulovat nemožnou architekturou a vést tichou princeznu světem jedinečně krásného.

Monument Valley je neskutečná cesta fantastickými budovami a nemožnými geometriemi. Proveďte tichou princeznu Idu tajemnými památkami, objevte skryté cesty, odhalte optické iluze a porazte záhadné Havraní muže.

Monument Valley (AppStore Link)

Monument Valley

ustwo Games Ltd.

4,49 EUR

Tetris

I když jsem to dříve zmínil jako jednu z nejlepších retro her pro iPhone, nemohl to chybět v tomto výběru nejlepších her založených na historické hádance Tetris. Tam, kde existují, je zábavná, zábavná a návyková hra.

Znovu objevte slavnou hru Tetris®, kterou máte rádi, s novými funkcemi a způsoby hraní. Udržujte řádky stranou a zůstaňte v klidu, když se hra zahřeje v logické hře, která se spojuje tak snadno, ale je těžké ji zvládnout.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Pokoj tři

Pokoj tři Jedná se o pokračování filmů „The Room“ a „The Room Two“. I když si při jmenování nezahřáli hlavu, pravdou je, že je vzrušující «fyzická logická hra v neuvěřitelně hmatatelném světě».

Díky velmi intuitivnímu designu a jednoduché mechanice Pokoj tři Není to tak snadné, jak to zní, protože jakmile vás vezmou na vzdálený ostrov, budete muset použít všechny své dovednosti k řešení složitých hádanek a složit řadu testů navržených tajemnou postavou The Craftsman.

Tři pokoje (připojení AppStore)

Pokoj tři

Fireproof Studios Limited

4,49 EUR

Trojky

Nenechte se zmást podobností jejich jmen, protože kromě toho a toho, že se jedná o logickou hru, má s tou předchozí málo společného. v Trojky najdete druh sudoku, ale velmi moderní, především velmi návykový.

V roce 2014 získal cenu Apple Design Award a je také zdarma, takže jsem to zkusil.

Trojky!  Freeplay (AppStore Link)

Trojky! Hra zdarma

Obsluhuji LLC

Volný, uvolnit

Mini Metro

Mini Metro je logická hra. budete si muset vytvořit vlastní síť metra město v plném růstu. Vítěz mnoha ocenění a čestných uznání, včetně „Nejlepší App Store roku 2016“ od společnosti Apple, Mini Metro neuvěřitelně krásná a zábavná hra.

Nakreslete čáry mezi různými stanicemi a rozjeďte vlaky. Zefektivněte své trasy a změňte je při otevírání nových stanic. Rozhodněte, jak použít omezené zdroje. Jak dlouho budete moci udržet město v plné kapacitě?

Mini Metro (AppStore Link)

Mini Metro

Dinosaur Polo Club Limited

4,49 EUR

Sušená švestka

Sušená švestka vynikající logická hra extrémně zdrženlivé a minimalistické rozhraní. Švihnutím prstu můžete růst a tvarovat svůj strom na slunci a vyhýbat se nebezpečím nepřátelského světa. Oživte zapomenutou krajinu a odhalte historii ukrytou hluboko ve světě. “

4,49 EUR