contador de visitas gratis Skip to content

Nejlepší strategické hry v reálném čase pro váš Android

Takzvané ETR jsou velmi populární hry mezi mobilními zařízeními. Je to hlavně kvůli jeho hratelnosti. Ale především obrovský úspěch Clash of Clans předpokládal už tehdy a dosahuje dodnes. Dnes Shromažďujeme některé z nejlepších strategických her v reálném čase dostupných pro váš Android.


Není váš mobilní telefon schopen zvládnout Poslední den na Zemi? Takže to můžete opravit


Pokud chcete rychlé hry a čistou zábavu, pak jsou tyto typy her pro vás. Mechanika je jednoduchá, ale velmi úplná a užijte si malé hry i dlouhé herní sezení. Navíc většina z nich má významný pokrok. Buď podle úrovně uživatele, zkušeností postav nebo průběhu úkolů. Všichni společně Díky tomu jsou hry RTS zábavné od začátku do konce.

Nejlépe hodnocené strategické hry v reálném čase

Tato recenze zahrnuje: 10 strategických her v reálném čase podle našeho názoru velmi dobře představuje to, co tento žánr nabízí na našich zařízeních Android. Mnoho z nich má podobnou mechaniku karet, úrovně, vylepšení, ovládání zón … ozvláštnit každého V některých ohledech.

Google Play je plný her vyšší nebo nižší kvality. Existuje nespočet nabídek. Co vám zde ukážeme žádný pod 4 hvězdičky Směřovat. To poskytuje úroveň kvality nastavenou samotnými uživateli a poskytuje obrovskou jistotu. hra stojí za to. Pojďme se tedy podívat na těchto 10 seznamů strategických her v reálném čase.

Clash Royale, král žánru

Clash Royale hratelnost

Tento název potřebuje jen několik prezentací. Od chvíle, kdy to vyšlo Jednoznačný úspěch. Hra je ďábelsky zábavná. Rychlé online hry proti lidem, kteří se snaží strhnout vaše věže. Aby se tomu zabránilo Máme armádu 8 karet Vyvolá různé postavy z tohoto ohromujícího vesmíru vytvořeného Supercell.

Clash Royale Clash Royale

Souboj klanů, předvoj říše

Obrázek z Clash of Clans

Supercell zasáhl stůl a představil titulek. Budujte svoji základnu operací a jít bojovat proti ostatním uživatelům. Hra, kterou každý ví a hraje. Pokud jste tak ještě neučinili, nenechte si ujít příležitost, protože to stojí za to.

Střet klanů Střet klanů

Rostliny vs. Zombie jsou zdrojem všeho

Hra Plants vs Zombies

Nepochybně, než se Android stal populárním, upoutala tato hra pozornost místních i cizinců. Jeho nová hra umožnila každému v roce 2009 tuto hru stáhnout. Zůstává dodnes Jedna z nejlepších nabídek na Google Play s každou aktualizací se to zlepšuje.

Rostliny vs.  Zombie ZDARMA Rostliny vs.  Zombie ZDARMA

Pět nocí u Freddyho, teror má také své místo

Five Nights at Freddy's gameplay

Jste sami, v noci a jen vy máte společnost bezpečnostních kamer a nějaké zlé děti. Řekl to, zní to divně. A je to. Ale 4 splátky to ukazují dobrý předpoklad a ještě hratelnější. Zastavte tato drahá miminka, aby se k vám nedostala, a pokuste se strávit celou noc naživu.

Pět nocí u Freddyho Pět nocí u Freddyho

Star Wars Force Arena, vše pro galaxii

Hra Star Wars Force Arena

Kde se rodí tento titul s novým uvedením filmů vesmíru hvězdných válek můžete ovládat své oblíbené hrdiny a chránit svou základnu před nepřítelem. Mezi 80 postavami jsou všichni od Luka a Leie po Darth Vadera a Boba Fetta.

Star Wars ™: Force Arena Star Wars ™: Force Arena

Escapisté hledají svobodu

Escapisté pro Android

Čeká na svůj konec a kriticky uznávanou počítačovou hru a brzy si našla cestu k Androidu. Snaž se Využijte svůj rozum k útěku z vězení a vyhnout se odhalení během pokusu. Je to hra, která vás pomalu chytí a strávíte hodiny ve vězení, aniž byste si to uvědomovali.

The Escapists: Prison Break The Escapists: Prison Break

Anomálie, obrana vesmírné věže

Obrázek z anomálie

Mimozemšťané a lidé na pokraji vyhynutí ve hře Tower Defense s online hrami. Co víc si přát? Odolajte mimozemšťanům se všemi dostupnými stroji a pečlivě si rozmyslete, jaké budou vaše další kroky.

Anomálie 2 Anomálie 2

Call of Duty Heroes, budujte svoji vojenskou základnu

Oficiální Call of Duty Heroes

Ovládejte své jednotky ze své operační základny a závodte proti nepříteli. Vylepšujte své vojáky a hrdiny dosáhnout vítězství. Zažijte známou ságu Activision, která vyniká na konzole z jiného pohledu.

Call of Duty®: Heroes Call of Duty®: Heroes

Final Fantasy XV: New Empire, vaše přenosná říše

Oficiální FFXV pro Android

S touto hrou chce být nový Final Fantasy XV uveden na našich mobilních zařízeních. Zve nás dovnitř vytvořte si vlastní království zlepšování, posilování a shromažďování zdrojů na ochranu občanů v něm žijících.

Final Fantasy XV: A New Empire Final Fantasy XV: A New Empire

Titanfall Assault, zkontrolujte své kovové titány

Hra Titanfall Assault

Nedávno jsme vám řekli o tomto novém titulu Respawn. schopnost ovládat vojáky a titány na bojišti. Spolu s nimi budeme ovládat území a porazit nepřátelskou základnu v bláznivých hrách pro více hráčů.

Titanfall: Attack Titanfall: Attack

A to je vše. Zde je na výběr 10 strategických her v reálném čase, které si můžete toto léto užít. S různými tématy a mechanikou. Nyní si musíte vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu, nebo proč ne, vyzkoušet všechny. Svěrák zaručen.


Motorsport Manager Mobile 2, špičková týmová závodní hra