Někdo už Apple Watch vyzkoušel a říká nám to podrobně

obrazovka-apple-hodinky

V těchto případech, jak se říká, když se mluví o televizních seriálech nebo filmech: „Pozor, spoilery.“ Pokud chcete v pondělí přejít na Keynote a dozvědět se více o Apple Watch, jeho aplikacích a funkcích, nečtěte dál. Pokud nemůžete držet a chcete vědět více podrobností o velkém spuštění letos na jaře, pak pokračujte v čtení, protože po skoku vám řekneme, jaké zdroje streamují, abyste měli přístup k Apple Watch.

Informace samozřejmě pocházejí od společnosti 9to5Mac, která se specializuje na „týrání večírku“ pro Apple a sděluje podrobnosti o nových vydáních dříve, než to oficiálně udělají členové Cupertina. Máte přístup k privilegovaným informacím těch, kteří mají to štěstí Byl jsem schopen získat přístup k Apple Watch a otestovat jeja říkají nám spoustu podrobností nebo spekulací dosud neznámých.

Výdrž baterie

Je to nepochybně nejkontroverznější téma Apple Watch a všech inteligentních hodin (kromě Pebble). Bude to trvat celý den? Bude to muset být účtováno každou noc? Vyprší mi hodinky po několika hodinách intenzivního používání? Vypadá to Apple se podařilo zlepšit výkon baterie svých hodineka přestože se nejedná o zázraky, alespoň v této oblasti se mu podařilo prodloužit průměrnou životnost Apple Watch.

Pokud původně mluvili o 2 až 4 hodinách intenzivního používání, zdá se, že uspěli. v průměru 5 hodin při intenzivním používání aplikace a senzory. Při běžném používání (příležitostné aplikace, aktivní senzory atd.) By Apple Watch neměly mít žádné problémy, aby vydržely celý den, ale budou muset být účtovány každou noc, protože nevydrží další celý den.

Režim nízké spotřeby

Jak jsme vám řekli druhý den, Apple má eso. Režim nízké spotřeby, díky kterému je baterie ještě delší omezení časových spojeníVýrazně snižuje jas obrazovky, který se stal požadavkem uživatele, a po dvou sekundách bez použití hodin přepne obrazovku do režimu spánku.

Aktivace režimu nízké spotřeby bude velmi jednoduchá. Na obrazovce baterie, ke které lze přistupovat pomocí funkce „Podívejte se“ Apple Watch, ji můžeme aktivovat kdykoli, a to i se 100% baterií. Tato obrazovka bude barevně zobrazovat stav baterie zelená, oranžová (pod 20%) a červená (pod 10%).

A jak to ovlivní baterii iPhone? Ti, kteří mohou ověřit, Ve srovnání s běžným používáním bez Apple Watch neviděli téměř žádný rozdíl. Skvělou zprávou je, že i když hodina netrvá dlouho, nevybíjí baterii z našeho iPhone, což způsobí, že se náš mobilní telefon nebo hodiny vyčerpají odpoledne.

Monitor srdečního tepu

Funkce vzhled nám také umožňuje vidět naši srdeční frekvenci na první pohled. Ti, kdo to zkusí, zaručují informace jsou okamžitě viditelné a také velmi přesné. Obrázek je velmi podobný obrázku výše. Tyto informace budou samozřejmě přeneseny do aplikace Zdraví na našem iPhone.

Další funkce Glance

Kromě interpretovaných funkcí Glance baterie a srdeční frekvence jsou ve výchozím nastavení nainstalovány další: Fitness, aktivita, hodiny, počasí, hudba, rychlé sady, kalendář a mapy. Jedná se o funkce rychlého zobrazení, ke kterým máme přístup, aniž bychom museli procházet nabídkami nebo spouštět jiné aplikace.

Kromě těchto funkcí můžete rychle Oznamovací centrum k dokončeníStejně jako v iOS a OS X. Centrum oznámení se zobrazí posunutím prstu z horní části obrazovky, podobně jako u iOS.

Hudební úložiště

Apple-Watch-Music

Přijde s Apple Watch Úložná kapacita 8 GBnelze rozšířit. Kromě aplikací, které jsme nainstalovali, bude tento 8 GB použit k ukládání hudby, kterou přenášíme z našeho iPhone prostřednictvím aplikace pro iOS. Můžeme přehrávat hudbu na jakémkoli externím zařízení s připojením Bluetooth, jako jsou reproduktory nebo sluchátka.

Aplikace Apple Watch

Apple-Watch-App-02

Aplikace Apple Watch bude předinstalována na iPhone s iOS 8.2 Pomůže nám přenášet hudbu z našeho iPhone, upravovat a dokonce mazat ikony Apple Watch. To lze provést ze samotných Apple Watch, podobně jako iOS. Můžeme odebrat aplikace z Apple Watch, aniž bychom museli odinstalovat příslušnou aplikaci z iPhone.

Vynutit Touch, Crown a ovládání hlasitosti

Obrazovka Apple Watch detekuje nejen stisknutí kláves, ale také tlak, na který působí. Uživatelé říkají, že si rychle zvyknete na způsob ovládání těchto hodinek, protože je velmi přirozený. Můžete stisknout a posunout nahoru, dolů, doprava nebo doleva, ale není zde žádné „přiblížení nebo oddálení“, protože se to provádí pomocí korunky na boku.

Hlasové ovládání je také vyžadováno pro použití Apple Watch. Můžete odpovídat na zprávy a posílat hlasové poznámky, ale (prozatím) pomocí této možnosti nemůžete odpovídat na e-maily, musíte to udělat na svém iPhone.

Displej, rychlost a sportovní řemínek

Po pochopení na obrazovkách mobilních zařízení „Nejlepší obrazovka, jakou kdy v chytrých hodinkách vyzkoušeli“. Barvy jsou jasné a černé jsou velmi černé. Pokud jde o rychlost systému, říkají, že je velmi dobrá, i když je pravda, že pokud nainstalujete přibližně 200 aplikací za hodinu, trochu se zpomalí (200 aplikací?).

Pokud jde o sportovní řemínek, který je u sportovního modelu standardem, zaručuje, že je kvalitní, ale je těžké si zvyknout na režim vypnutí protože obsahuje a není snadné jej vložit jednou rukou.

Aplikace pro zavírání a zavírání

Chcete-li Apple Watch vypnout, budete muset klikněte na tlačítko vpravopod korunou. Po jeho podržení se objeví tlačítko, které musíme vypnout Apple Watch, jako v iOS. Podobně můžeme vynutit zavření nestabilních aplikací: podržíme tlačítko a po zobrazení obrazovky vypnutí aplikaci znovu zavřeme stisknutím tlačítka.