Neobvyklý obrázek telefonu Moto One Pro se čtyřmi fotoaparáty viditelný na fotografiích

V dubnu známý výškový reproduktor Evan blass (pro mnoho známější @Evleaks) řádek Motorola One Zahrnuje volané modely Motorola One Power, Motorola One Vision Y Motorola One Action.

Později byl přidán do seznamu připravovaných terminálů rodiny Motorola One. Motorola One Pro nebo Moto One Proterminál, který by měl být nejsilnějším modelem linky.

Motorola Moto One ProMotorola Moto One Pro

Příbuzný Funkce Motorola One Pro Je rozumné předpokládat, že bude vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 855 SoC (single chip system), protože se jedná o jeden z nejvýkonnějších procesorů, jaké Qualcomm v současnosti má.

Kromě toho, co bude motorem tohoto nového smartphonu Motorola, je jedním z nejpozoruhodnějších aspektů přítomnost hlavního fotoaparátu se čtyřmi obrazovými senzory. Co by mělo dát tomuto terminálu velmi dobré vlastnosti v oblasti fotografie.

Tyto podrobnosti si necháme na později, protože je nyní nemůžeme analyzovat. Můžeme vám říci, že včera byly do sítě zveřejněny oficiální vysoce kvalitní obrázky tohoto zařízení. A můžeme říci, že se k vám dostane tři barvy.

Motorola Moto One ProMotorola Moto One Pro

Hlavní místnost je orámována obdélníkovým rámem, k čemuž směřují také telefony. Huawei Mate 30.

Motorola Moto One ProMotorola Moto One Pro

Pokud jde o přední panel, vypadá docela „obyčejně“ nebo průměrně, pokud dáváte přednost tomuto přídavnému jménu. U přední kamery má terminál průřez ve tvaru kapky, spodní rámeček obrazovky je širší než ostatní.

Oznámení Datum vydání Motorola One Pro již brzy.

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.