Nintendo již pracuje na nové hře Pokémon pro mobilní zařízení

Pokemon jít Stala se jednou z nejpopulárnějších mobilních her vůbec. Počet milionů stažení titulů společností Niantic a zahrnutí rozšířené reality byl před pár lety skutečným boomem. Samozřejmě, i když to zní protichůdně, Pokémon GO je enormní počet sledujících po celém světě díky nekonečným aktualizacím, ke kterým jsou přidávány nové generace těchto „zvířat“. Nyní se společnost Pokémon Company rozhodla udělat krok vpřed a již pracuje na nové hře pro smartphony.

Ano, Pokémon se chystá znovu překvapit svět novou videohrou věnovanou mobilním zařízením, z nichž některé již známe. K úniku došlo před několika hodinami a vše ukazuje, že Ash je připraven na nové dobrodružství. To samozřejmě nebude možné Rok 2020.

Nintendo a DeNA spolupracují na vytvoření nové hry Pokémon

Vítejte Je to velmi prestižní japonská společnost, která vždy vlastnila Nintendo jako jeden z maximálních partnerů ve světě videoher. Není tedy divu, že se tito dva giganti spojili a vytvořili titul, který uživatele znovu nadchne. Mluvíme o nové hře Pokémon pro mobilní zařízení na dosah Polovina roku 2020 a tentokrát to přijde od vás Pokémon Company. V současné době jsou data pro tuto novou hru docela matoucí, ale již lze potvrdit, že alespoň dvě společnosti se spojily, aby pracovaly na jiné verzi Pokémon GO.

Mnoho z nich se šířilo kolem zpráv, které nadchly fanoušky legendární série i nyní příchod nového dobrodružství. Úspěch Pokémon GO je nesporný a tento nový herní zážitek se rozšířil do dalších her, které slouží jako základ pro celé hnutí hráčů. Rozšířená realita směřuje stále více k budoucnosti, kde je vše předurčeno ke komerčnímu úspěchu.

V současné době nejsou známy žádné další podrobnosti o nové mobilní hře Pokémon, je jasné, že zapojení DeNa je důkazem. Budeme si muset počkat, až se objeví další podrobnosti o titulu, ale alespoň už máme datum schválení: 2020.

Přes |