Bibi, toto je připravovaná nová postava Brawl Stars.

Pokud hrajete Brawl Stars, zjistíte, že rychlost aktualizace této hry je opravdu vysoká. V posledních měsících Viděli jsme, jak nám Supercell přinesl nové postavy pro jejich nejnovější hry., proto jsme očekávali, že se v květnu dočkáme nového. Bylo to dáno k modlitbě a my jsme na konci tohoto měsíce a dosud jsme si nebyli vědomi existence nové rvačky Bibi.

Poslední dva bojovníci, kteří se připojili ke hře, byli Carl a Rosa na dlouhé vzdálenosti. Vidíme výtržníka jako Rosa, o které se také předpokládá, že se hraje na krátkou vzdálenost s Bibi, má dovednosti, které mohou změnit stávající herní mechaniku Brawl StarsI když nevypadá tak zkorumpovaně jako Rosina super talent. Zde jsou všechny podrobnosti o další aktualizaci Brawl Stars.

Brawl Stars: nový výtržník, mapy, skiny a změny rovnováhy

První věcí, kterou jsme mohli vidět ve videu Brawl Talk (kde odhalují všechny novinky z různých aktualizací), byla nová rvačka Bibi, která se přidala k stíhací skupině v kožených bundách (Bull and Crow). Důvod aktualizace tohoto měsíce: Retropolis, vše v osmdesátých letech. Tento nový výtržník má pálku, aby zasáhl své nepřátele. Zásahy vypadají docela pomalu, ale poškození na Force 10 je více než 1900 zásahů na základnu., který je schopen zasáhnout několik protivníků současně.

Rozsah zásahů jeho základních útoků má navíc v boji doposud nejvyšší úhel a může zasáhnout téměř 180 stupňů. Zajímavostí je schopnost, kterou má Bibi, a pokud jsme načetli 3 základní zásahy a zůstali pár sekund bez útoku, uvidíme, jak se nová hůl dobije. Ukáže se, že náš první úder zasáhne protivníky zpět. To, o čem se nediskutuje, je jeho super, a s přihlédnutím k tomuto talentu by mohl být prvním výtržníkem (nebo hvězdným talentem) bez něj.

Kromě přidání Bibi nyní uvidíme nové mapy v Brawl Stars, všechny vyladěné na Retropolis, a budou použity některé změny vyvážení (stále nevíme, které z nich). Nakonec lidé v Brawl Stars Přidány nové skiny pro různé postavy, jako jsou Brock, Carl nebo Barley (v tomto případě dva k druhému výročí spuštění hry v Kanadě). To způsobilo, že si někteří uživatelé stěžovali, že existují výtržníci bez kůže, zatímco jiní již zveřejňují čtvrté nebo páté. Tyto změny ještě nebyly implementovány a Bibi nelze testovat ve hře.