Nokia 6.2 byla představena na IFA 2019. To jsou vlastnosti a cena.

Jak jsme již zmínili, HMD Global – Nokia K představení nového využili události IFA 2019 Nokia 7.2 Y Nokia 6.2. Za druhé, tentokrát se nás týká mobilní telefon, takže budeme znát všechny jeho dary a cenu …

Vlastnosti Nokia 6.2

Tyto Funkce Nokia 6.2:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Nokia 6.2 tato technologie IPS LCD a jeden Úhlopříčka 6,3 palceJako 7,2 pár, a Rozlišení Full HD +. Tento mobilní telefon také integruje technologii HDR10. Obě zařízení jsou tedy podobná velikostí a rozlišením obrazovky. A malý zářez je také sdílený, takže oba telefony mají velmi podobný vzhled.

Rám je vyroben z odolného polymeru, zatímco terminál je z obou stran vyroben ze skla 2.5D chráněného sklem Corning Gorilla Glass 3. A kruhový modul fotoaparátu je také téměř stejný u obou modelů, ale zde stojí za zmínku, že modul neobsahuje logo Carl Zeiss, jako v Nokii 7.2. Barvy mobilního telefonu jsou stejné černé, šedobílé a zelené.

Paměť, procesor a operační systém

Rozdíly mezi dvěma mobilními telefony si začínají všímat vnitřní konfigurace, protože Nokia 6.2 integruje Snapdragon 636 Jako motor s grafickou kartou Adreno 509 (Nokia 7.2, SD 660). Citace Paměť Nokia 6.2 existují dvě verze, S 3 GB nebo 4 GB RAM a 32 GB nebo 64 GB ROM. Lze jej vždy rozšířit pomocí microSD. A operační systém, který je doprovází, Android 9 Pie.

Buben

Baterie je pohodlná Kapacita 3 500 mAh počítačový hardware a zátěž 10W… Aspekt, který sdílí s Nokií 7.2. Samozřejmě, vezmeme-li v úvahu nižší poptávku po hardwaru, výsledná autonomie by byla pro tuto posádku lepší, alespoň teoreticky.

Fotoaparáty

Terminál přináší kvalitní fotografické vybavení. Hlavní fotoaparát Nokia 6.2 je trojnásobnýačkoli hlavní senzor byl zmenšen 16 MP (48 na 7,2) + 8 MP + 5 MP. 8 MP snímač, 118 stupňů širokoúhlý a 5 MP hluboký. Mezitím síla přední kamery 8 MP pro selfie.

Spojení

V oblasti připojení máme stejné specifikace jako Nokia 7.2. Patří sem podpora 4G LTE Cat 6, dvoupásmová síťová WiFi, Bluetooth 5.0 a GPS, AGPS, GLONASS, BDS a navigace Galileo. Fyzická připojení zahrnují port USB typu C, slot pro dvě SIM karty a 3,5 mm zvukový konektor. K dispozici je také přepínač Google Assistant a FM rádio. Senzor otisků prstů je umístěn na zadní straně a další senzory zahrnují světlo, RGB, blízkost, akcelerometr, kompas a gyroskop.

Nokia 6.2 má trojitý fotoaparát a dodává se ve třech prezentačních barváchNokia 6.2 má trojitý fotoaparát a dodává se ve třech prezentačních barvách

Nokia 6.2 Cena

JE Cena Nokia 6.2 Zatímco u verze s 3 GB RAM je to zhruba 199 eur, náklady na 4 GB verzi zatím nebyly oznámeny. Mobilní telefon se začne prodávat v říjnu, krátce po Nokii 7.2.

Výsledky a názory na Nokii 6.2

Nokia 6.2 Přestože je funkční, je to mobilní zařízení střední třídy s poměrně průměrnými specifikacemi. Máme vynikající širokoúhlý displej a Full HD +, dobrou autonomii, vynikající konektivitu a prémiový design. Je pravda, že je upřednostňován modernější procesor, ale tyto hry jsou strategií, jak ušetřit peníze a nabídnout lepší ceny.

Oficiální stránka Nokia ve Španělsku