Fates Forever pro iPad – iPadizate App dne

Nový MOBA pro tablety iPad

Fates Forever je zcela nová bezplatná hra vyvinutá výhradně pro iPady. Zajímavostí hry je, že jde o MOBA speciálně navržený pro hraní na tabletechS výhodami a nevýhodami dotykových obrazovek těchto zařízení.

Pro ty, kteří stále neznají termín, Hra MOBA je kooperativní hra pro více hráčů Zkratka tohoto typu her v angličtině, kterou obvykle hrajete v bitvách 3 proti 3, znamená „Online Multiplayer Arena Battle“.

Hry podobné Fates Forever již byly k dispozici v App Store a byly u uživatelů ve skutečnosti velmi oblíbené. Heroes of Order & Chaos a Solstice Arena byly dvě z nejlepších iOS her tohoto žánru.

Osud navždy praxe (5)

Fates Forever je velmi kompletní hra

Tato hra nabízí vysoce přijatelnou grafiku, živou, velmi intenzivní a brutální hru a spoustu možností, jako je nákup magie, síly a brnění, a dokonce i různé typy postav, ze kterých si můžete v bitvě vybrat.

osud navždy cvičit (2)

Začneme tím, že si povíme o opravdu zajímavém režimu pro více hráčů, který se týká tohoto typu hry. I když je to Fates Forever, má také herní režim pro jednoho hráče, kde se setkáte s roboty. V režimu spolupráce si můžete vybrat z 10 různých typů postavi když některé se mohou zdát zablokované.

Osud navždy praxe (4)

Chcete-li tyto postavy odemknout, musíte nejprve hrát několik her, abyste získali zlaté mince a pandemonia. Na začátku hry se ocitnete v bezpečné zóně války se dvěma přáteli. za prvé Doporučuje se koupit nějaké útočné nebo obranné předměty. a postupně vylepšujete dovednosti a vybavení své postavy.

osud navždy cvičit (6)

Upřímně řečeno, každá postava má své vlastní speciální schopnosti a schopnosti. V zápalu bitvy můžete vždy prozkoumat, kde jsou vaši spojenci a nepřátelé, a to díky mapě, která se zobrazí v pravém horním rohu vašeho iPadu. Jednou z nejzajímavějších funkcí kooperativního režimu pro více hráčů, Během bitvy můžete pozvat své přátele, aby se připojili k „večírku“ a měli hlasové rozhovory.. Je to opravdu užitečné na strategické úrovni.

osud navždy cvičit (1)

Účel hry Fates Forever, jako ve většině her MOBA zničte věže svých protivníků se svými poctami a spojenci. Nedělejte si starosti, pokud je vaše postava poražena, protože za pár sekund budete znovu objeveni. Bitvy jsou epické a opravdu intenzivní. dotyková gesta Spouštění útoků, jako je přejetí prstem nebo tažení prstem po obrazovce, je mnohem snazší a výrazně zvyšuje zážitek z hraní.

Osud navždy praxe (3)

Kromě kooperativního režimu pro více hráčů můžete hrát také v režimu PvP (hráč proti hráči) a v režimu pro jednoho hráče. Dále, přidejte přátele a pozvěte je do svých her. Hra je velmi kompletní, grafika není špatná, je velmi zábavná a má velmi dobré sociální funkce a jako by to nestačilo … je zdarma! Co víc si přát?

Osudy navždy ve videu

Nenechte si ujít naši recenzi videohry o této skvělé hře:

Stáhněte si Fates Forever pro iPad

Získejte hru zcela zdarma pomocí tlačítka pro stažení níže:

Už jste to zkoušeli? Co myslíš? Jaká je vaše oblíbená hra MOBA?

Na iPadizate | Hry pro iPad Mini