nová hra s pokémonem pro Android

Pokémon Magikarp skok

Pro mobilní zařízení je nyní k dispozici nová hra Pokémon. Magikarp Jump se objeví na Google Play a naplňuje nás to nádechem svěžesti a mění se v přeplněnou sérii titulků. Tato nová hra nás přibližuje blížícímu se létě s virtuálním akváriem a skákacím Magikarpem.


Letos v létě bude v Pokémon GO nová událost


Nová aplikace představuje dynamiku, která nám připomíná legendární Tamagotchi, ale obsahuje nové mechaniky, které rozšiřují zážitek. Rovněž se točí kolem světa Pokémonů a protože hrdina má vždy roztomilý Magikarp Zjevně to není tak zbytečné, jak jsme vedeni k přesvědčení.

Magikarp Jump je k dispozici na Google Play

Mechanika hry je jednoduchá. Nejprve budeme muset lovit Magikarp s pomocí profesora Dona Karpia. S naší malou rybkou ji necháme ve školce, kde se může volně pohybovat. Jako Tamagotchi ho budeme krmit, sbírat ztracené předměty a trénovat, abychom ho uzdravili. a roste. Jak budete postupovat na vyšší úroveň, bude se zvětšovat a tím i zvětšovat. Díky tréninku se náš Magikarp posílí a zrychlí, což nám poslouží k závodům.

Hraní hry Magikarp Jump

Můžeme zdobit školku jiným způsobem Předměty, se kterými je Magikarp nejpohodlnější a vyrůst šťastná. Navíc můžete přidat další pokémony, které vám pomohou trénovat a postupovat na vyšší úroveň. Když však Magikarp dosáhne své maximální úrovně, bez ohledu na to, jak tvrdě pracuje, již nebude schopen zvýšit svoji hybnost a bude čas chytit rybářský prut a získat další.

Ligy jsou další částí hry a proč musíte trénovat svého pokémona. Budete muset čelit jiným trenérům, abyste je viděli vstoupit do různých lig Který ze dvou Magikarpů skáče výš?. Pokud vyhrajeme, vyšplháme se po žebříčku, o úroveň výš a Náš Pokémon zesílí.

Hra Magikarp Jump 2

Zdá se, že tato nová nabídka od společnosti Nintendo pro mobilní trh by mohla být novým podnětem pro lidi, aby nepřestali mluvit o své franšíze. Nevypadá to, že si vezme úspěch, který měli minulý rok s Pokémon Go, ale je tomu tak. Může to být zábavná hra, jak se postarat o svůj vlastní Magikarp, posílit jej a dostat se na vrchol žebříčku.


Pokémon Go potvrzuje příchod bitev a směny


Pokémon: Jumping Magikarp Pokémon: Jumping Magikarp