Nové hry pro iPhone a iPad již brzy v iOS App Store

Už je to dlouho, co jsem s vámi sdílel všechny novinky hry brzy dorazí do App Store. Pokud si dobře pamatuji, poskytli jsme vám kompilaci nejnovějších vydání, která nám přinesl rok 2016. Od té doby jsme slyšeli o několika velmi zajímavých hrách…?

Mezi nejpozoruhodnější nové hry roku 2016 patří například další grafické dobrodružství Telltale (od tvůrců The Walking Dead a Game of Thrones): hra Batman pro iPhone a iPad. Na iOS přicházejí také The Elder Scrolls, Micro Machines, Transformers: Earth Wars, Titanfall, Albion Online a mnoho dalšího.

Chcete vědět vše, co víme o nadcházejících vydáních pro iOS pro rok 2016? Pak vám to řekneme.

Nenechte si ujít nové hry, které nám 2016 přineslo

Útok na titána

Ano, chlapci, slavný anime (jeden z nejlepších v tuto chvíli) Attack on Titan bude také zastoupen na iOS. Hráči z celého světa se budou moci účastnit epických zápasů válka s titány Ve hře, která kombinuje prvky běžeckých her s akčními. Emoce je prezentována. Hráči budou zřejmě muset nakupovat strategická rozhodnutí a rychle reagovat na přežití.

Možné datum vydání: Na konci roku 2016.

hry (1)

Transformers: World Wars

Transformers: Earth Wars nás ponoří do neuvěřitelného dobrodružství vyprávěného hlasy herců původní série. Tato hra rozšíří trilogii na nových platformách a umožní hráčům komunikovat s lidmi z celého světa. strategická válka (možná v pořádku). Páni, další Souboj klanů! ?

Možné datum vydání: léto 2016.

Mikro stroje

Na hru Micro Machines pro iPhone a iPad jsme dlouho čekali. Ve skutečnosti měla hra dorazit v roce 2015. zábavná a barevná závodní hra K dispozici budou auta Micro Machines a všechny druhy posilovačů a zbraní. A bude obsahovat online multiplayer! ?

Možné datum vydání: Neznámý.

Nicki Minaj

V App Storu jsou také hry speciálně věnované ženskému průmyslu a milovníkům hudby, už jsme měli hru od Kim Kardashian, další od Katy Perry, další od Britney Spears a zdá se, že to nestačilo. hip-hopová superstar Nicki Minaj.

Možné datum vydání: léto 2016.

hry (2)

A pokud chcete více …

V App Storu nás čeká více překvapení, sestavili jsme videa ze všech nedávno nabízených a dosud nevydaných her. Nenechte si ujít!

Všechny zprávy zatím Nové hry pro iOS z App Store. Kterou hru byste chtěli nejvíce vyzkoušet? Který z nich bude podle vás vydán jako první? Znáte nějaké další nové hry pro iPhone a iPad?