Nové karty, výzvy, 2v2 … všechny novinky od Clash Royale

Konečně Supercell přinesl nám ještě jeden z nich aktualizace Nové herní režimy zachycené touhou, novými kartami a rovnováhami, úpravami truhly … Ačkoli vám vysvětlíme všechno a pár dnes, dnes vám přinášíme mnohem více Clash Royale novinky.


Paluba týdne v Clash Royale: návrat k rychlému motocyklu


Navíc je to nové Vyzdvihnoutvývojáři Clash Royale Rozhodli se rozšířit prakticky všechno. Nové karty, uspořádání v truhlicích i na kartách samotných, nové herní režimy … Čelíme jedné z nich. aktualizace doufají, že zvítězí, a to samozřejmě nezklame.

Do truhly přicházejí bitvy 2v2 do Clash Royale

2v2 Clash Royale

Po jeho neuvěřitelném přivítání v Clan Chests, Bitva 2v2 pojď k našemu písku Clash Royale nejlepším možným způsobem. Tentokrát můžete získat různé truhly bojováním se svými přáteli nebo lidmi na vaší úrovni. Pokud nevíš Bitvy 2v2Myšlenka je velmi jednoduchá. 2 hráči, 2 korunní věže a 2 královské věže pro každý pár. Každý má svůj balíček a lektvar, kde téměř nade vše převládá strategie a dobrá komunikace. Týden si můžeme tyto bitvy užít v aréně, abychom se dostali ke korunám a samozřejmě truhlicím.

Čtyři nové karty pro rozšíření našich balíčků a nových výzev

Nové karty v Clash Royale

Asi nejvýraznější je, že jsou odhaleny čtyři nové karty. Flying Machine, Skeleton Sphere, Rolling Cannon a Mega Knight. Všichni tady už byli bombardováni Pro Androida to bude v nadcházejících týdnech hodně mluvit. Nová karta pro každou kategorii (společnou, exkluzivní, epickou a legendární). Budou vítáni jako Noční čarodějnice?

Na druhou stranu čelíme třem novým výzvám. JE výzva trojitého lektvaru, zvýšit výzvu Y náhlá smrtkaždý je zajímavější a slibnější než ten předchozí. Rozšiřování jejich již tak velké rozmanitosti a Clash Royale novinky.

Úpravy na nejstabilnějších kartách

Nastavení rovnováhy v Clash Royale

Jako vždy, tato aktualizace Clash Royale Dodává se s vyvážením na různých kartách. Přesněji řečeno, 12 karet muselo být vyváženo kvůli jejich nadužívání nebo naopak jejich nedostatkům. Mnozí již viděli, že to přijde, ale v této epizodě je kladen důraz na Noční čarodějnice, musí být naštvaný zejména kvůli jeho enormnímu produkčnímu potenciálu. Na druhé straně, Bandita Byl to jeden z nejpřínosnějších dopisů. Každopádně všechny změny a úpravy vyvážení na různých kartách, o kterých jsme vám řekli dříve.

Další novinky Clash Royale, které si můžete užít hned od začátku

Clash Royale

To není vše, ale stále jich pár je inovace objevte ve druhém Aktualizace Clash Royale. Nejprve rozšíření bitevních palub. Když dosáhnete úrovně 8, přidají se další dvě oblasti, kde můžete vytvořit a uložit 5 různých balíčků. To je skvělá zpráva pro ty, kteří rádi hodně mění balíček a zkouší nové věci. Přinesli jsme vám nápady na rychlou cyklistiku s Şifou, Noční čarodějnicí.

Mimo jiné malý Clash Royale novinkyale měli bychom také zmínit, že jsme našli možnost pozvat své přátele do vašeho seznamu přátel nebo přímo do vašeho klanu, můžete povolit nebo zakázat filtr chatu, hlásit hráče pro urážlivé zprávy, kopírovat balíčky z jejich bitev TV Royale a sdílené záznamy a navíc bude obchod zobrazovat všechny dostupné karty ve čtvrtletním cyklu.

Kromě toho se klan nyní otevře na úrovni 1, takže se klanové truhly můžete připojit od prvního okamžiku. Samozřejmě, abyste si mohli vyžádat karty, budete muset dosáhnout úrovně 3, což není příliš komplikované. Je to proto, že mnoho lidí na začátku vypadá trochu osaměle, když nejvíce potřebují pomoc. Takže si můžete hrát a bavit se s přáteli od prvního okamžiku.

A nakonec několik nastavení proběhlo v urnách. Obří truhly nyní obsahují méně zlata a běžných karet, ale zase obsahují mnohem více speciálních karet a magické a super magické truhly na druhé straně obsahují více zlata. Všechny tyto Clash Royale novinky které si můžete hned teď užít. Aktualizace, která se vám opravdu líbí.


Jaká je pravděpodobnost legendární karty v každé truhle Clash Royale


Zdroj: Clash Royale