Motorola P50 bude vydána jako náhrada za zrušenou Motorola P40

Motorola není značka, která se rozšířila do velkého počtu uvedení na trh … Dalo by se říci, že se snažili hrát bezpečně, aby se vyhnuli příliš mnoha chybám. Dnes vám přinášíme zprávy, které mohou být dobré nebo špatné … Silné> Motorola konečně vydá ten, který nahradí ty zrušené Motorola P40.

Je těžké říci, který hlavní fotoaparát uvidíme v nové Motorola P50, protože zadní panel tohoto zařízení není plně zobrazen.

Motorola P50Motorola P50

Podle zdrojů Lenovo (to, co vám připomínáme, je v současné době společnost stojící za značkou Motorola), Motorola P40. Důvody, proč společnost zrušila toto spuštění, jsou stále nejasné (a pochybujeme, že budeme znát skutečné důvody zrušení). Víme však, že místo toho uvidíme spuštění Motorola P50.

Čínská kancelář zveřejnila reklamní banner označující, že nový telefon Motorola bude představen v červnu tohoto roku. Přesné datum není uvedeno, ale jedná se o název Motorola P50 uvedený na plakátu.

Motorola P50 je velmi podobný jinému terminálu společnosti Motorola One Vision tento týden. Podle některých zdrojů bude Motorola P50 čínskou verzí Motorola One Vision, ale tato informace zatím nebyla potvrzena.

V současné době vám nemůžeme poskytnout mnoho informací o tomto terminálu. A vizuál neposkytuje mnoho informací o funkcích, které uvidíme. Nemůžeme ani komentovat kamery tohoto zařízení, protože zadní panel není plně zobrazen. Jasně je vidět, že přední kamera je umístěna v levém horním rohu obrazovky.

Budeme muset počkat ještě několik dní, abychom zjistili, co se stalo. Specifikace Motorola P50. Buďte trpěliví, dáme vám vědět, jakmile je budeme znát.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.