Nové pouzdra a kryty pro iPad vypadají takto

Společnost Apple představila novou řadu iPadů na WWDC 2017 5. června. Tento ne tak nový produkt od Cupertina tvrdí, že je skutečnou náhradou notebooku ve více než jednom případě. Ale iPad bude samozřejmě potřebovat správné příslušenství, aby byl opravdu pohodlný v každé situaci, která nastane. A abych byl upřímný, Apple rád vyplňuje skvělý trh s náhradními díly pro své produkty a iPad by nebyl menší.

Podle očekávání, IPad Pro byl tentokrát spatřen s řadou případů a obalů, které jsme ještě neviděli.A to dodává jejich přenositelnosti mnohem větší význam, zvláště teď, když zohledňují svého skvělého cestovního kamaráda Apple Pencil.

Kožené pouzdro pro 10,5palcový iPad Pro

S tímto krytem, ​​který přichází v sérii čtyři barvyTaupe, karamelově hnědá, modrá a černá, si Apple klade za cíl zaujmout odvětví s velkou chutí. Tentokrát je tu nějaký druh kapesního pouzdra pro iPad pokrytý sametem a karta nahoře s prostorem, kde můžeme přidat naši Apple Pencil. Uživatelé takový případ požadovali a Apple jim jej přinesl „jen pro“ 149 €.

Apple Penál

Málo nebo nic, co můžeme říci, je případ pro Apple Pencil. Apple tužkaBude nepochybně dobře chráněn. Východní postavení Dodává se ve všech čtyřech barvách, které jsme zmínili výše pro kožené pouzdro. Ve skutečnosti je toto pouzdro také vyrobeno z kůže a její ceny 35 €.

A nakonec, Inteligentní kryt klasický, přidán do nového 10,5palcového iPadu v nových barvách: pískově růžová, mlhově modrá, pylová žlutá a plameňák růžová (kromě stávajících) 59 €.