Nové tlačítko Party v Clash Royale, k čemu to je?

Jste hráčem Clash Royale? Buďte opatrní, protože tento nový herní režim, nově nainstalovaný, vám umožní získat truhly, aniž byste museli hazardovat se svými trofejemi. Zůstaňte s námi, protože to vysvětlujeme k čemu slouží nové tlačítko Clash Royale Party.

Fiesta přichází nahradit režim 2 oproti režimu 2. Navzdory tomu je v tomto novém herním režimu stále k dispozici. Takže pokud chcete 2 vs 2 Můžete relaxovat, protože si můžete i nadále užívat.

Vše, co potřebujete vědět o novém tlačítku Party v Clash Royale

Ale, K čemu slouží toto nové tlačítko Party v Clash Royale? Je to opravdu jednoduché, je to způsob zahrnuje dva typy obtíží při výběru, 1 proti 1 a 2 proti dvěma. Tyto potíže s výběrem se však budou měnit každých 48 hodin. Co je opravdu nového?

  • Můžete vydělat koruny.
  • Můžete vyhrát truhly.
  • Nemůžete vyhrát ani prohrát trofeje.
  • Všechny karty úrovně 9.

Kromě toho, pokud čtete správně, jedná se o výběrovou obtížnost, což znamená, že musíte náhodně vybrat karty: Vyberete 4 karty, soupeř si vybere 4 karty.

Jaká je skutečná výhoda tlačítka party?

Tlačítko Party Clash Royale

Odpověď je docela zřejmá, válka projde a odměny. Představte si, že dosáhnete velmi vysoké trofejní pozice, nechcete je riskovat, aby si udrželi dobrou pozici v sezóně, ale přesto musíte získat odměny sezóny.

To je místo, kde se objeví Fiesta, můžete hrát tento mod a pokračovat v získávání korun. Abyste odemkli všechny odměny, nemusíte riskovat své trofeje ze sezóny. Ať už platíte za Battle Pass nebo ne.

Další z herních režimů již brzy Na Fiestě bude k dispozici bitva Triple Potion BattleTakže na to dávejte pozor, protože je to docela zábavný způsob, jak odstranit korunky.

Doporučujeme vám použít tento herní režim, protože z Androidphoria můžete mít velký užitek. Zveme vás, abyste s námi pokračovali, protože brzy budeme Informace o Clash Royale Season 4 a její nové kartě.