Nyní je k dispozici pátá beta verze tvOS 10.2.1 pro Apple TV

Týden, který brzy skončíme, nebyl poznamenán spuštěním nových beta verzí pro všechny operační systémy, které Apple aktuálně běží. Ti z Cupertina právě vydali pátou beta verzi macOS 10.12.5 a několik hodin je k dispozici také pátá beta verze operačního systému Apple TV tvOS 10.2.1. Je zřejmé, že po vydání tvOS 10.2, poslední významné aktualizace pro tvOS, je tato nová beta verze stejně jako předchozí. nedává nám žádné důležité zprávy, Jelikož Apple již několik měsíců pracuje na dalším vydání tvOS, jedná se o beta verzi, která má vyjít 5. června jako součást WWDC 2017.

Tato nová beta verze tvOS se zaměřuje na zlepšení stability a výkonu zařízení Apple TV 4. generace, která jsou jedinými zařízeními kompatibilními s touto verzí. Stejně jako u watchOS betas, operační systém Apple Watch, tvOS 10.2.1 je určen pouze pro certifikované vývojářeProto i když jste součástí veřejného beta programu, nemůžete jej nainstalovat do svého zařízení.

Veřejný beta program, který Apple spustil před několika lety, umožňuje každému uživateli instalovat pouze na zařízení iOS a macOS. Toto omezení, cNa Apple Watch nemůžeme downgradovat Pokud máme problém s beta verzí, která nás nutí navštívit Apple Store. Proces instalace požadovaného certifikátu, aby bylo možné využívat výhod betas s tvOS, je trochu komplikovaný, takže Apple se chtěl vyhnout problémům a neumožňuje méně zkušeným uživatelům.

5. června začne Apple vydávat první beta verze nových verzí všech operačních systémů, které přicházejí do jejich finálních verzí v září, tedy k dnešnímu dni, můžeme zapomenout na nákup nových funkcíprotože budou vyhrazeny pro iOS 11, tvOS 11, watchos 4 a macOS 10.13.