Nový herní notebook Razer, Razer Blade Pro 17

Včera jsme hovořili o tom, jak se společnost Razer právě aktualizovala. Notebook Razer Blade 15 [2019]Toto nebylo Razerovo jediné vysvětlení. Představili také Razer Blade Pro 17, nejvýkonnější herní notebook.

Nový herní notebook Razer má 17palcovou obrazovku a všechny prémiové funkce, které by od značky očekávali, a je nejlepší ze všech kompaktních rozměrů pro 17palcový počítač.

Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17

Funkce Razer Blade Pro 17

Jak víte, řekli jsme vám o společnosti mnohokrát. Razerje jednou z předních značek ve vývoji zařízení pro hráče. Včera oznámili vydání Razer Blade 17, notebooku s přepracovanou a novou konfigurací. Tento nový notebook Razer Blade Pro 17 se tak stal nejvýkonnějším notebookem ze všeho, co nám tato společnost nabízí.

„Nový notebook Razer Blade Pro, nejvýkonnější a nejuniverzálnější notebook, jaký byl kdy vyroben, může nahradit nejpokročilejší stolní počítače,“ řekl Min-Liang Tan, spoluzakladatel a generální ředitel Razer. “Perfektní notebook pro hráče, kteří chtějí velkou obrazovku, spoustu možností připojení a skvělý výkon bez obětování místa.”

Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17

Design

Pokud jde o design exteriéru, nedochází k žádným extrémním změnám v tom, co nám Razer letos představil. Vyniká evoluce v tom, co již víme. Vyleštit všechny tyto aspekty, které se časem mění. Například výrazným zmenšením rámečků obklopujících obrazovku.

Razer Blade Pro 17 je navržen tak, aby poskytoval nejvyšší výkon na nejmenším prostoru, až o 25% menší než jiné notebooky ve své třídě.

Dalším aspektem, který se vyvinul, je tepelný management. To je vylepšeno chladicím systémem parní komory Razer a novým designem s více ventilátory. Tím je zajištěno, že tento notebook zůstane při používání v pohodě.

Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17

Stejně jako 15palcová verze je každý notebook Blade vyroben z jednoho bloku hliníkového letadla a je eloxován s matným povrchem a krásným krytem odolným proti poškrábání.

Operační systém neobsahuje zbytečné aplikace, které by mohly bránit výkonu tohoto notebooku.

Touchpad je poměrně velký a přesný a jak si dokážete představit, každá klávesa je individuálně podsvícena 16,8 miliony barevných možností od technologie Razer Chroma.

výtěžek

Co se týče výkonu tohoto týmu, to je to, co bychom mohli očekávat od vrcholu nabídky. Vybaven 6jádrovým procesorem Intel Core i7-9750H 9. generaceSe základní rychlostí 2,6 Ghz.

Na úrovni grafického výkonu s novou grafikou NVIDIA GeForce RTX. Razer Blade Pro bude k dispozici se 17 grafickými možnostmi RTX 2060, RTX 2070 Max-Q Design, mávat RTX 2080 Max-Q Design. Nejsilnější, jaké jsme si dnes mohli přát.

Tento notebook je dodáván s 16 GB pamětí s dvoukanálovou pamětí DDR4-2667MHz. Pro ty, kteří se chtějí vyvíjet ještě více, má tento notebook nyní rozšiřitelné paměťové sloty, které podporují načítání paměti kompatibilní s Intel XMP, s rychlostmi až 3200 MHz pro větší šířku pásma.

Všechny modely Razer Blade Pro 17 obsahují 512 GB PCIe SSD disk a také další slot m.2, který podporuje standardy SATA a PCIe. Každou zásuvku lze upgradovat na 2 TB pro uživatele, kteří potřebují více úložného prostoru.

obrazovka

Razer Blade Pro 17 přichází s matným 17,3 ”Full-HD displejem, který je individuálně kalibrován a pokrývá 100% prostoru sRGB, rozlišení 1920x1080p a obnovovací frekvenci 144Hz, takže je ideální pro všechny nadšence. videohry a grafici.

Ultratenký rámeček má tloušťku pouze 6,0 mm a je vybaven přední kamerou s podporou Windows Hello ve střední části, která poskytuje snadný a bezpečný přístup prostřednictvím rozpoznávání obličeje.

Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17
Razer Blade Pro 17Razer Blade Pro 17

Spojení

Pokud jde o konektivitu, nový Razer Blade Pro 17 nabízí nejnovější možnosti připojení, včetně 3 portů USB 3.2 Gen 2 typu A, jednoho portu HDMI 2.0b, jednoho ethernetového portu Realtek 2,5 Gb, jedné SD karty UHS-III a dvou. . Porty USB3.2 Gen 2 Type-C (jeden z nich se zdvojnásobil jako port Thunderbolt 3).

Bezdrátové připojení bylo také aktualizováno pomocí Bluetooth 5.0 a nové karty Intel Wireless AX WLAN s rychlostí 2,4 Gb / s.

RazerCare, záruka Razer

Každý notebook Razer Blade má jednoroční záruku výrobce, ale pro uživatele v USA, kteří hledají další služby, nyní Razer nabízí plány ochrany RazerCare, které zahrnují až 3 roky náhodného krytí poškození.

Funkce Razer Blade Pro 17

Níže Kompletní seznam se specifikacemi Razer Blade Pro 17:

Razer Blade Pro 17 - FunkceRazer Blade Pro 17 – Funkce

Dostupnost a cena Razer Blade Pro 17

Cena Razer Blade Pro 17 se prodává od 2,499 USD do 2,699,99 EUR. Tento notebook bude k dispozici od května 2019 prostřednictvím serveru Razer.com a u vybraných prodejců ve Spojených státech, Kanadě, Velké Británii, Francii, Německu a Číně.

Galerie Obrázků

Necháme vás následující, abyste věděli něco více o novém herním notebooku Razer Galerie obrázků Razer Blade Pro 17

Razer Blade Pro 17

Zdroj: Razer

Zdravím z hloubky bytů.