Na vašem iPadu vás čekají největší hádanky XXL

Vyřešte puzzle XXL, velikost puzzle XXL

Kdo se někdy nepokusil vyřešit křížovku? Pokud vášnivě řešíte hádanky v časopisech a novinách nebo máte potíže s dokončením v určitém okamžiku, máte štěstí! Aplikace, která vám umožní vyřešit hádanky velikosti XXL z vašeho iPadu, konečně dorazila do App Store. Budete mít Spousta her v eXtra eXtra Long velikost se stovkami definic, slov a vodítek to vám pomůže je úspěšně dokončit. A to vše v jednoduchém a intuitivním ovládání. Podívejte se sami!

CrosswordsXXL_appstore_ipad

Účel křížovky XXL je velmi jasný: rádi vytváříte, řešíte a učíte se více slov s obrovskými hádankami. Jsou tak velké, že zabírají 20 sloupců a 20 řádků, které budete muset vyplnit z písmen, která potřebujete najít v definici. V této aplikaci můžete vyřešit až 65 hádanek. Pokud si myslíte, že je jich málo, ještě jste se s nimi nestretli. Vývojář také vzal v úvahu, že se v určitém okamžiku můžete zaseknout, protože nemůžete najít potřebná slova. Neboj se! Budete mít nápovědu, která vám pomůže naplňovat logické tabulky.

Křížovky XXL, učte se a bavte se na obřích hádankách

Po spuštění aplikace najdete obrazovku, kde uvidíte první hádanku, kterou můžete spustit, nebo poslední hádanku, kterou jste vyřešili. Filtr ve formě tlačítka vám ukáže, co chcete sledovat, aniž byste museli zahajovat, zahajovat a končit hádanky.Zjistěte, které hádanky jste v daném okamžiku nemohli dokončit! Kromě toho vám u každého z nich zobrazí informace o slově, písmenu a čísle bloku, pro které byla skládačka vytvořena.

CrosswordsXXL_appstore_ipad_2

Jakmile jednu vyberete, uvidíte, že tabulka puzzle je připravena k vyplnění. Vyberte definici a uvidíte týká se konkrétního řádku nebo sloupce, klikněte jednou na libovolnou mřížku. Písmeno bloku, které jste si vybrali, bude zelené, zatímco zbytek slova bude žlutý. Opětovným kliknutím na stejné písmeno se zobrazí nová definice vybraného bloku a změní se význam z vodorovného na svislý nebo naopak. Jednoduché, že?

CrosswordsXXL_appstore_ipad_3

Při vyplňování bloků uvidíte tlačítko informace o stavu vaší hádanky, mimo jiné ukazující, jak dlouho jste ji vyřešili, kolik slov jste napsali, kolik jste toho udělaliatd. Stejně jako u skládačky s papírem a tužkou je velmi důležité vědět, že aplikace vám neřekne, zda je vložené slovo správné. Ale nebojte se, můžete si prohlédnout rady a tipy! Jednoduše otevřete tlačítko v aplikaci pod mřížkou, které vám umožní zkontrolovat výsledek vašeho psaní. A nejen to, pokud chcete, abych to automaticky dokončil a přesunul se k dalšímu puzzle, můžete to udělat také.

CrosswordsXXL_appstore_ipad_4

Na klávesnici iPadu však vedle písmene „z“ Můžete změnit písmo skládačky a přizpůsobit ji svému vkusu.. A pokud dáváte přednost aplikaci, která vám pomůže s psanými slovy, můžete povolit další nápovědu v nabídce nastavení, což je zábavný a poutavý způsob řešení křížovek XXL. Nikdy nezaseknete!

CrosswordsXXL_appstore_ipad_5

XXL hlavolamy pro iPad one Tato aplikace je vysoce doporučena pro všechny milovníky logických her a pro ty, kteří se chtějí naučit a zlepšit svou paměť. učit se nová slova z definic. Za velmi přijatelnou cenu za aplikaci této kvality nám aplikace nabízí 65 obřích hádanek, na kterých se budeme bavit a učit celé hodiny. Jeho použití je velmi jednoduché, obtížnost skládačky podle typu, schopnost pomáhat nám s tipy a slovy, jak vyřešit hádanku, a závazek vývojáře pokračovat ve vytváření nových balíčků skládaček dělají z Crosswords XXL aplikaci. Na vašem iPadu by to nemělo chybět. Stáhněte si ji a začněte se bavit!

Table of Contents