Nový Lenovo S5 Pro je výkonný mobilní telefon za skvělou cenu

Lenovo nám přináší zajímavý a výkonný terminál střední třídy. O Lenovo S5 Pro, mobilní telefon, který doplňuje již známý model Lenovo S5. Telefon má mnoho atraktivních funkcí, proto zdůrazníme ty nejzajímavější aspekty. Uvidíme…

Lenovo S5 Pro je mobilní zařízení s prémiovými funkcemi střední třídyLenovo S5 Pro je mobilní zařízení s prémiovými funkcemi střední třídy

Vlastnosti Lenovo S5 Pro

Tyto Vlastnosti Lenovo S5 Pro:

Obrazovka a rozložení

Terminál je vybaven 2.5D zakřiveným sklem na přední straně a prémiovým kovovým designem. Okraje jsou vpředu zakřivené a rámečky obrazovky jsou černé a tenké. Obrazovka není zbavena zářezu, který se vám líbí a nelíbí, v závislosti na tom, jak jej vidíte. Pokud jde o specifikace této obrazovky, jsou vynikající. My máme Panel typu LTPS s rozlišením Full HD + 2246 × 1080 pixelů a Hustota pixelů 402 PPIpůsobivá hodnota. Jeho rozměry jsou velké, Úhlopříčka 6,2 palce a dlouho formát 18,7: 9. Poměr obrazovky k tělu tedy dosahuje 83%.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je dokonalým příkladem vybavení střední třídy v roce 2018. Paměť Lenovo S5 Pro To 6 GB RAM s ROM 64 GB nebo 128 GB. Slot microSD dále rozšiřuje tuto velkorysou paměť až na 256 GB. Procesor vynikající osmijádrový Snapdragon 636 1,8 GHz s grafickou kartou Adreno 509 Všechny tyto hardware těží z technologie AI. Protože uživatel na telefonu spouští různé hry, zvyšuje funkce AI výkon jednotlivých komponent (procesor, paměť a grafická karta) pro herní zážitek s co největším počtem snímků za sekundu. Během hry může uživatel navíc aktivovat režim „Nerušit“, který zastaví oznámení a zabrání nepřerušovaným herním hovorům. Integrovaný operační systém, Android 8.1 Oreo pod grafickým rozhraním ZUI 5.0.

Buben

baterie lenovo s5 pro tam je komoda Kapacita 3 500 mAh. Má 15 W technologii rychlého nabíjení vyrobenou přes USB Type-C port.

Fotoaparáty

Značka věnovala velkou pozornost fotografickým vylepšením. Oba fotoaparáty Lenovo S5 Pro jsou duálníHlavní zadní i přední strana pro selfie. Vynikající!

Citace hlavní fotoaparátse skládá z několika Senzory Sony 20 MP + 12 MP. Zahrnuje funkce AI pro detekci různých prvků, jako jsou krajiny, objekty, rostliny nebo jídlo; Je vybaven 2násobným optickým zoomem, PDAF pro rychlé zaostřování, inteligentním HDR a bokeh pro rozmazané pozadí. Není tam žádný LED blesk. Fotoaparát umožňuje skenování čárových kódů nebo QR, až 50 sériových snímků a panoramatický režim. Má nahrávání videa s 4K při 30 fps. Bravo Lenovo!

Nyní, přední kameraA to je dvojnásobek. Mít 20MP + 8MP senzory Sony Má clonu f 2,0, což je funkce, která umožňuje odemčení obličeje za jasných světelných podmínek. Mezi funkce patří širokoúhlý úhel, umělá inteligence pro světelné efekty a zkrášlovací funkce. Nahrávání videa se provádí v 1080p při 30 fps. Od tohoto fotoaparátu tedy můžeme očekávat velmi dobré snímky.

Spojení

Připojení zahrnuje přenos dat na úrovni 4G VoLTE, Bluetooth 5.0, Dvoupásmová AC wifi a geolokace GPS, AGPS a GLONASS. Máme FM rádio a zvukový systém se dvěma optimalizovanými reproduktory. Dirac audio technologie. Nechybí mu základní funkce, jako jsou sloty pro dvě SIM karty, 3,5mm audio jack a Port USB typu C.. Mezi další skvělé funkce patří snímač otisků prstů a další snímače, jako je gravitace, světlo, blízkost, kompas a gyroskop.

Lenovo S5 Pro přichází s 6,2palcovým displejem Full HD +Lenovo S5 Pro přichází s 6,2palcovým displejem Full HD +

Cena Lenovo S5 Pro

JE Cena Lenovo S5 Pro lepší. Je to ekvivalent pouze asi 200 eur, alespoň taková je cena uvedená na Aliexpress.

Výsledky a názory na Lenovo S5 Pro

Lenovo S5 Pro Je to kompletní a elegantní terminál střední třídy. Vynikají jeho duální fotoaparáty a velmi dobrý hardware středního rozsahu, ale ve všech částech a tentokrát najdeme kvalitní specifikace Lenovo Opravdu nás překvapuje svou příležitostnou cenou.

Oficiální stránka Lenovo ve Španělsku.