Přichází do práce, originální a zvědavá hra

hra

Víme, že se vám líbí, čas od času vám nabízíme zábavnou hru. Takže dnes vás s ním necháme Nepřišel a neodcházel do prácehra s velmi vydařenou grafikou a designem To je také docela zábavné v těch šortkách a budou tu také dlouhé problémové okamžiky.

Tato hra je snadný cíl: jeďte autem do vyznačeného cíle na mapěNemělo by se zapomínat, že se to odehrálo v 70. letech. Jak vidíte, něco jednoduchého, bez komplikací. Ale výzva tu není, je to víc budete mít mnoho samostatných cílů, ale také. A tenhle časový paradox. Když tedy vezmete auto na místo určení, budete ho muset vzít jinam, ale uděláte to, zatímco auto, které jste používali dříve, naviguje po trase, kterou jste cestovali. Nejprve to není komplikované, ale kdy město se proměňuje v chaos s projíždějícími autykolize, únik nebo hledání alternativy k silnici atd. Tehdy začíná dobro, protože musíte myslet dopředu v každém pohybu.

hra

Budete také muset vzít v úvahu čas, protože Začnete 60 sekundami a budou se zmenšovat, pokud na mapě nezbude více sekund. Pokud se vám tedy podaří přepravit všechny vozy od vás požadované v požadovaném čase, a nová oblast mapy z kontrolního bodu.

Můžete také odemknout speciální funkce jako turbo a spojka. A také si všimnete každého z profilů obyvatel, kteří údajně nasedají do automobilů, což zanechá intriky a související události, které si můžeme užít. A administrativa? Zatlačíme na stranu obrazovky, kterou chceme otočit, auto zrychluje samo a bez možnosti brzdění.

Je třeba také poznamenat, že samotná hra funguje velmi tvrdě. Je to svým způsobem realistické (už jsme viděli, že hry jako Escape jsou realistické, i když nemají špičkovou 3D grafiku). Y design menu a samotné hry je docela originálníprotože se budeme pohybovat mezi různými podlažími ze starého panelu autorádia.

A mimochodem, zcela zdarmaAčkoli si verzi můžete koupit CenaVýhodou je, že kontrolní body se ukládají pokaždé, ne od první úrovně.

hra Nepřišel do práce0 hra Dojíždění do práce 1 hra Nepřišel do práce2 hra Nepřišel do práce3

Co si myslíte o této hře?

Nedojíždí do práce Nedojíždí do práce