Nubia Red Magic 3S, frekvence 90 Hz a 4D vibrační obrazovka

herní smartphone Zvláště pokud vezmeme v úvahu, jak různé značky iniciují své vlastní sázky na takové terminály. Jedno z dalších zařízení, které v tomto segmentu uvidíme, Red Magic 3S Od čínské společnosti Lehký šátek na hlavu.

Terminál, který konkuruje sázkám Oppo, OnePlus a další výrobci, kteří již vydali své vlastní verze Redmi, Asus nebo Razer.

Včera jsme vám řekli o další sázce v odvětví smartphonů na hraní her. RedMagicHerní divize čínské společnosti Lehký šátek na hlavu. Dnes vám můžeme dát několik dalších podrobností o tom, co již víme. Tento terminál obdrží displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Mnoho výrobců, jako je Oppo, OnePlus, zcela opustí 60 Hertzových displejů ve prospěch ostatních s vyšší obnovovací frekvencí.

Nubia Red Magic 3S

Nubia oficiálně potvrdila, že uspořádá tiskovou konferenci k představení svého nového herního smartphonu. Nubia Red Magic 3S. Tato konference se bude konat 5. září v Šanghaji.

Díky podrobnostem aktuálně zveřejněným výrobcem to víme Nubia Red Magic 3S Bude vybaven displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a bylo zjištěno, že telefon obdrží systém. 4D vibrace zlepšit zážitek během hry.

Jak jsme již předpovídali Nubia Red Magic 3S Bude také vybaven měděným trubkovým kapalinovým chladicím systémem, který udrží teplotu jednočipového systému Snapdragon 855 Plus na co nejnižší úrovni.

Nubia Red Magic 3S s vibračním systémem 4D

Očekává se to Red Magic 3S Získáte baterii s kapacitou více než 5 000 mAh.

5. září vám budeme moci sdělit všechny funkce tohoto nového smartphonu.

Zdroj: Igeekphone

Zdravím z hloubky bytů.