Blackout je nyní k dispozici ke stažení na Google Play

Před několika týdny jsme mohli potvrdit příchod jedné z nejočekávanějších her pro fanoušky hororu. Alien: Blackout Viděli tisíce uživatelů na trhu v úžasu a úzkostlivě čekali, až dorazí oficiální datum vydání. Přišel den a od této chvíle každý, kdo chce (nebo se odváží) Hru si můžete stáhnout z Google Play.

Je důležité si uvědomit, že Alien: Blackout je zde nastavená hlavička. slavná mimozemská filmová sága Obavy a dobrodružství se mísí dohromady v cestě uživatelů, jejichž cílem je přežít s jedním cílem. K tomu se budete muset dát na toto místo Ellen Ripley dcera Amanda Ripley, Bude odpovědný za udržení všech členů posádky naživu co nejdéle. Vesmírná stanice Weyland-Yutani. Hra, ve které je zobrazeno skutečné téma mimozemského vesmíru.


Exynos 9820: Jak je na tom procesor Samsung Galaxy S10?


Alien: Blackout přichází na Google Play plný strachu a napětí

Pokud máte rádi hororové hry a napětí, dnes je den, který byste si měli poznamenat do kalendáře. Alien: Blackout je nyní na Google Play k dispozici za celkem 5,49 EUR. Zasazená do mimozemského vesmíru se videohra ukazuje světu jako jedna z nejzajímavějších her tohoto roku, uprostřed je Amanda Ripleyová, která přebírá odpovědnost za bezpečnost všech posádek lodi. Samozřejmě pro to budete muset pracovat, řekněme jen malé zvíře, které zkusíte spolkne vše, co mu stojí v cestě. Buď opatrný. Toulavý cizinec.

Alien: Key to Blackout Přežijte co nejdéle na vesmírné stanici obklopené podivným tvorem, který vás pronásleduje. V titulu, který vytváří vysoce epickou napěťovou atmosféru pro hru na smartphonu, převládají zvukové efekty, hrůzy a napětí. Jedním z jediných způsobů, jak uniknout z mimozemšťana, bude ovládání dveří a místností lodi. Také stojí za to něčemu věnovat pozornost řízení zdrojů to je nezbytné pro přežití celé posádky lodi.

Mimozemské zatemnění

Reflexy, mazanost a vůdčí schopnosti Alien hrají tři základní faktory: Blackout. Nezapomínáme ani na 5,45 Euro, které musíte zaplatit, abyste si hru mohli užít. Protože není překvapením, že není k dispozici žádná bezplatná verze.


Společnost Motorola podala patent na velmi speciální skládací smartphone


Alien: Blackout Alien: Blackout