nyní máte přístup k beta verzi

Jedna z nejočekávanějších her právě teď Svět Minecraftu. Tato hra je založena na Minecraftu a má ty nejlepší Pokemon jít přijde někdy letos. Společnost oznámila, že beta verze bude uživatelům k dispozici v létě. Nastal okamžik a vy se můžete zaregistrovat na webu a přihlásit se od dnešního dne. Beta verze je uzavřena, takže si hra sama vybere uživatele, které povoluje a neumožňuje. V tuto chvíli nevíme, jaký výběr zvolit. S největší pravděpodobností rozhodnout podle pořadí příjezdu. To znamená, že si musíte pospíšit, pokud si chcete zahrát hru dříve než kdokoli jiný.

Mojang oznámil, že beta bude k dispozici tisícům hráčů. Pokud tedy registrace netrvá příliš dlouho, je možné vstoupit bez problémů. Je to zajímavá hra, ale ne všichni uživatelé splní minimální požadavky na hraní. Nejsou příliš náročné a nemají nic společného s výkonem zařízení, ale s verzí pro Android.

Zaregistrujte se nyní do beta verze a hrajte Minecraft Earth pro Android

Svět Minecraftu

Tato hra bude k dispozici pro IOS a Android. I když nám jde o naši, uzavřená beta je platná pro oba systémy. Co musíte mít, abyste někde byli fit Více než 18 let, účet Microsoft a mobilní telefon Android 7.0 Nougat nebo vyšší. Pokud splňujete tyto požadavky, můžete se zaregistrovat a zkontrolovat, zda vám společnost uděluje přístup k beta verzi. Pokud ano, s největší pravděpodobností a e-mailem ke stažení hry ve verzi beta.

Minecraft Earth má velmi zajímavý herní režim podobný Pokémon Go. Musíte opustit dům, abyste mohli komunikovat s virtuálním světem hry. Ve hře najdete všechny druhy mobů, struktur a dalších postav. Ačkoli všechny podrobnosti nejsou známy, společnost jasně odhaluje, co lze s propagačním videem udělat.

Můžete se zaregistrovat pomocí odkazu nad těmito řádky a zkusit své štěstí. Stále neznáme přibližné datum oficiálního spuštění, takže pokud chcete hrát, doporučujeme vám vzít si štěstí. Přístup do uzavřené beta verze hry Minecraft Earth pro Android.

Přes | TC