nyní se můžete zaregistrovat a hrát beta verzi

Před několika měsíci Activision oznámil, že spolu s Tencentem vytváří novou hru. Tato hra se jmenovala Call of Duty: Legends of War a byla stažena z APK a publikována ve formátu alfa. Někteří uživatelé to mohli vyzkoušet na našich zařízeních, i když se věci od té doby změnily. Activision hru přejmenoval, takže bude nyní volána Call of Duty: Mobile. Je snazší si to zapamatovat a také cílí přímo na váš cílový trh. Ale dnes víme, že se nejen změnil název, ale také se změní. Veřejné beta verze, kde se již můžete zaregistrovat.

Stále nevíme, kdy bude hra oficiálně vydána, ale víme, že si ji můžete na svém zařízení vyzkoušet dříve. Tato hra projde řadou beta během několika příštích měsíců, I když to nebude 100% hotové do konce roku 2019, to uživatelům nezabrání. hrát beta verzi a vědět, jaký bude styl hry.

Zaregistrujte se a brzy si zahrajte Call of Duty Mobile

Registrace Google Play je nyní otevřena všem uživatelům. Po přihlášení počkejte na další oznámení. V příštích několika měsících Google Play nás upozorní na nové dostupné beta verze týkající se této hry. Pravděpodobně si jej můžeme stáhnout a hrát bez časového omezení. Budou otevřenými betami, takže jak dny plynou, budeme hrát proti skutečným uživatelům, nikoli proti robotům.

Tato hra má celou podstatu ostatních částí ságy pro PC nebo konzoli, takže je z pohledu první osoby a hrát několik různých herních režimů. Společnost půjde v různých betách přidejte herní režimy, postavy, mapy a zbraně. Zdá se, že Activision věnuje této hře hodně úsilí, které by mohlo být oblíbeným v kategorii stříleček.

Jak můžeš čekat nebude to hra pro všechny mobilní telefony. Společnost na svém webu oznámila, že pracuje na maximální optimalizaci hry. Nejběžnější, dobrý zaměstnanec na nejvyšší úrovniI když ne moc na střední vzdálenost. V současné době nevíme, zda bude Activision schopen filtrovat stahování podle zařízení.

Zaregistrujte se hned teď a budete informováni o vydání první beta verze!

Call of Duty®: Mobile Call of Duty®: Mobile