Nyní se můžete zaregistrovat a vyzkoušet Gears of War pro mobily.

Přibližně před rokem (přesněji rok a den) se adaptace Gears of War na mobilní platformy a Gears POP! Přinesli jsme vám první podrobnosti o mouce. pokud tam byla hodina, přátelé u Microsoftu (vývojáři her), Dali své nové hry do obchodu s aplikacemi pro Android a iOS, abychom se mohli předem zaregistrovat. a dokázat to dříve než kdokoli jiný.

Kromě toho, protože jsme již na Google Play našli všechny podrobnosti hry, můžeme vědět, jaké bude toto přizpůsobení hry Gears of War pro mobilní zařízení. Pokud tuto hru stále neznáte, varujeme vás Například to nemá nic společného s Gears of War, které si můžeme užít na Xboxu.jak uvidíte později.

Gears POP! Bude to podobné jako Clash Royale

Vzhledem k tomu, že adaptace Gears of War je již viditelná na Google Play, můžeme vidět některé screenshoty, jak bude hra vypadat, nebo dokonce prezentační video s malou hratelností. Jak můžete uhodnout podle jmen a návrhů postav, Gears POP! Spojuje estetiku postav Gears of War s Funko POP!Pro bojovou videohru se střelnými zbraněmi se objevuje malebná a různorodá nabídka.

Mechanik je docela podobný tomu, co jsme viděli ve hrách jako Clash Royale, kde budeme muset bránit to, co v tomto případě vypadá jako generál, zatímco se snažíme porazit nepřítele. Toto je online hra, takže Nelze přehrát bez připojení k internetu. Abychom hru vyhráli, budeme muset nasadit jednotky, které budou postupovat po mapě, dokud nebudeme čelit poslední postavě, která bude poražena. Tato estetika nemusí přitahovat každého, zejména většinu fanoušků ságy, ale je vhodná pro širší publikum, které nehledá tak vážnou hru.

V tuto chvíli nevíme, ale zdá se, že má otevíratelný obsah ve tvaru krabice, což nám dá nový Funko POP! pro použití ve válce. Lze ji stáhnout, pokud vás tato hra zaujala a také si ji chcete vyzkoušet, měli byste o ní vědět. Nyní se můžete předem zaregistrovatautomaticky upozorní, když je hra veřejná.

Gears POP! Gears POP!