Nyní si můžeme stáhnout Age of Empires: Castle Siege pro Android

    Age of Empires: Castle Siege pro Android

Hraní her na našem mobilním telefonu je opravdu důležitá věc. Můžete rádi hrát každý den, často nebo jen když se nudíte. V závislosti na typu uživatele budete mít některé hry nebo jiné. Dnes vám na Androidu necháme jednu z nejnáročnějších her posledních let. Od dnešního dne si můžeme stáhnout nový Age of Empires: Castle Siege na Android.


Fotoaparát Xiaomi Mi6 bude dvojitý as optickým zoomem x5


Je to jedna z mobilních her, které uživatelé, kteří milují strategii, nejvíce žádají. V systému Android máme spoustu her tohoto druhu, ale jen málo z nich nám nabízí jiný bod a je za nimi velká podpora. I když je nový Age of Empires: Castle Siege k dispozici na Androidu od včerejška, na jiných platformách, jako je IOS nebo Windows Phone, to trvá mnohem déle. Strategii Microsoftu pro tuto hru moc neznáme, ale už nyní můžeme říci, že hra je na Androidu.

Age of Empires: Castle Siege je zdarma, ne-li úplně, pro Android

HonorItemsAndTraps

Novou hru Microsoft si lze stáhnout zdarma, i když uvnitř máme platby. Jak je u tohoto typu hry běžné, urychlí konstrukční procesy a posune se vpřed mnohem rychleji než ostatní uživatelé. Zdůrazněte, že pokud si chceme užít celou hru, nebudeme muset nic platit, veškerý obsah je k dispozici zdarma.

Age of Empires: Castle Siege pro Android, Stejně jako hra, kterou vidíme na jiných platformách. Budeme muset vybudovat naše město s hrady, domy a všemi druhy budov. Můžeme je čas od času vylepšit, obtížnost je postupná. Dojde k bodu, kdy modernizace budovy může trvat dny. Zpočátku to bude trvat jen pár minut.

en-US-Castles-Screenshot5_1366x768-1280x720

Můžeme bojovat proti jiným impériím, dobývat města a drancovat je. I když se nám nelíbí srovnání, Microsoft to chce s touto hrou, pokuste se získat minimum toho, čeho Clash of Clans dosáhl.. Této dodávky je obtížné dosáhnout, a to i za velkou podporou. Nyní si můžete zdarma stáhnout Age of Empires: Castle Siege pro Android a začít budovat svou říši.


AGM X1: sleva 70 $ na Aliexpress


Age of Empires: Castle Siege | Google Play