Objevte nové hry Pokémon dostupné na Facebooku

Dobrá zpráva pro fanoušky Pokémonů. Téměř jako překvapení se na Facebooku neprojevila jedna, ale dvě hry Pokémon. Tyto reklamy Strategie Facebooku přilákat více uživatelůse zaměřuje na konzumaci obsahu, včetně her, různými způsoby.

Obě hry jsou vyvíjeny na platformě „Připravené hry“ Z Facebooku, k dispozici pouze na této sociální síti a je to jen začátek příchodu tolika zajímavých titulů. Začátkem letošního roku také Facebook oznámil svoji vyhrazenou záložku pro hru. Důvodem je, že podle Facebooku si v současné době hry na své platformě užívá více než 700 milionů uživatelů.

Aby nedošlo k dalšímu prodloužení, podívejme se, jak tyto nové hry a kdy budou k dispozici v naší oblasti.

Seznamte se s novými hrami Pokémonů dostupnými na Facebooku

Tyto hry Pokémon jsou jednoduché, ale mohou být také velmi návykové protože každá strategie je vytvořena, abyste o ní mohli přemýšlet. Podívejme se, z čeho se každý skládá.

Válka Pokémon Tower

Ve hře Tower Battle soupeří dva hráči o další úroveň. Funguje podobně jako TetrisMěli byste se pokaždé pokusit porazit soupeřova Pokémona a udržet věž stabilní.

Na první pohled velmi snadné, ale Úkolem je najít nejlepší strategii, jak porazit svého soupeře. a vyhrajte hru. Můžete hrát zasláním pozvánky AI nebo jiným uživatelům.

kdy bude k dispozici?

Nyní k dispozici po celém světěotestujte to na počítači.

Válka Pokémonů

pokemon medailon válka facebooková hra nová

Pokémon Medallion War zní zajímavěji, je karetní hra, kde můžete sbírat více Pokémonů ve tvaru medailonu. Můžete naplnit svůj Pokédex a sbírat nové pokémony, které se objevují každý měsíc.

kdy bude k dispozici?

Na rozdíl od Pokémon Tower Battle bohužel tato hra je v současné době k dispozici pouze na Filipínách a stále nevíme, kdy bude k dispozici ve Španělsku. Vzhledem k tomu, že sourozenecká hra je již globálně dostupná, předpokládáme, že nebude trvat dlouho, než zůstane stejná.

Stáhněte si Facebook do svého mobilního telefonu

Kromě počítače Můžete si také stáhnout facebookovou aplikaci Užijte si veškerý obsah, který nabízí, včetně exkluzivních her. Pokud to stále nemáte nebo jste to zatím nechtěli vyzkoušet, stačí jít na Google Play (kliknutím na tlačítko níže) a stáhněte si aplikaci.

V případě nedostatečné paměti Můžete si také stáhnout Facebook Liteje odlehčená volba oficiální aplikace této sociální sítě, i když vám nepomůže hrát bezpečně.

Facebook