Odesílání a přijímání velkých souborů pomocí WeTransfer

Všichni lidé, kteří jsou zvyklí spolupracovat velké souboryVědí, že je většinou nemožné poslat e-mailem nebo prostřednictvím klasických aplikací pro zasílání zpráv, jako je ta níže. Co se děje.

Proto bychom vám rádi ukázali níže sadu tipů týkajících se: WeTransfer, jedna z nejlepších platforem Myslet si, že to, co v této situaci hledáme, je sdílet velké soubory.

Co je WeTransfer a k čemu je?

Nejprve vám chceme ukázat, o čem mluvíme, když mluvíme o WeTransfer, s přihlédnutím k tomu, že jsme si jisti, že ne všichni uživatelé přesně vědí, o co jde. Foto, video atd. Mluvíme o službě, která nám umožňuje vyměňovat si různé soubory bez ohledu na to, zvláště když jsou těžké.

Nejlepší na tomto programu je, že můžeme odesílat a přijímat soubory online s výhodou, že není třeba stahovat žádný typ programu, protože využívá cloud a nejsou vyžadována žádná fyzická zařízení. nese.

Zajímavé je, že tímto způsobem můžete sdílet, když jsou vaše soubory příliš těžké na to, abyste je mohli pravidelně sdílet.

WeTransfer je program, který je v zásadě bezplatný, to by vám nemělo chybět má také placenou verziDíky tomu můžeme výrazně zlepšit jeho výkon, pokud jej máte tendenci příliš používat, možná byste se měli rozhodnout.

Placená verze se ve skutečnosti nazývá WeTransfer Plusa některé rozdíly s bezplatnou alternativou souvisejí s kapacitou úložiště souborů, pokud jde o hmotnost v rozmezí od 2 GB do 20 GB; také nemusíme čekat na stažení; a že máme až 100 GB místa a neomezený čas na ukládání našich souborů.

Posílejte a sdílejte soubory zdarma s WeTransfer

No, na tuto platformu jste se již přihlásili, myslíme si, že je nutné vás to naučit Kroky, aby bylo možné odesílat velké soubory prostřednictvím WeTransfer:

  • Přejděte na oficiální web služby na adrese https://wetransfer.com/.
  • Poté přejděte na + Přidat soubory
  • Otevře se nové okno, kde můžete vybrat soubory, které chcete sdílet.
  • Když je vyberete, vyberte e-mail osoby, která soubor obdrží, všimněte si, že budete muset přidat e-mail této osoby a kliknout na Odeslat poštu.
  • Pokud chcete poslat stejný soubor více než jedné osobě, měli byste vědět, že maximální počet příjemců je 20, musíte po zadání každého e-mailu stisknout klávesu Enter.
  • Na konci předchozího kroku přidejte svůj e-mail tam, kde je uveden váš e-mail
  • Chcete-li zahájit proces, vše, co musíte udělat, je kliknout na Převést.

Jak přijímat soubory přes WeTransfer

  • Pokud to, co vás zajímá, dostává přes WeTransfer velký soubor, musíte jít do své e-mailové schránky.
  • Když otevřete e-mail z této služby, uvidíte, že můžete kliknout na možnost Stáhnout, kde začne stahování těžkého souboru, který jsme zmínili.
  • Po dokončení stahování bude soubor ve složce, kterou jsme nakonfigurovali pro stahování z Internetu.

Je možné obnovit smazané soubory na WeTransfer?

Víme, že mnoho uživatelů chce odpověď na tuto otázku. Musíme říci, že pokud chcete obnovit soubor, který byl odeslán a poté odstraněn, jedinou možností, kterou máme, je požádat osobu, která jej odeslala, aby to udělal znovu.

Pokud vám tato osoba neodpoví, další alternativou je zaslat e-mail servisní podpoře na. [email protected]I když není jisté, zda obdržíte odpověď týkající se obnovení tohoto obsahu.