Oficiální Realme XT, prémiová řada s až 8 GB RAM za tuto cenu

Konečně nový Realme XT Tento obrázek. Oppo tentokrát prostřednictvím hlavního fotoaparátu Realme quad, integrovaného snímače otisků prstů, vysoce výkonné baterie, moderní čipsetu (stejné Realme 5 Pro), vysoce kvalitní RAM a mnoho dalších detailů, které jsou na prémiovém mobilním telefonu zajímavé. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Funkce Realme XT

Uvidíme, to je skvělé Vlastnosti Realme XT:

Obrazovka a rozložení

Mobilní telefon vypadá dobře a materiály jsou špičkové. To zahrnuje skleněný kryt chráněný zařízením Corning Gorilla Glass 5lesklé povrchy a vzor se světelnými efekty. Obrazovka samozřejmě používá sklo Gorilla Glass 5. Rámečky obrazovky jsou velmi tenké a pro přední kameru je preferován horní V-zářez. Rpoměr obrazovky k tělu dosáhl 91,9%alespoň na papíře.

Pokud jde o specifikace obrazovky, máme typ panelu. 6,4 palce Super AMOLED úhlopříčka, to je o dost méně a Poměr stran 19,5: 9. Toto a Rozlišení Full HD + Jedna velikost 2340 x 1080p Hustota pixelů 402 PPI. Mezi funkcemi displeje je noční režim pro noční použití. Terminál má profil 8,6 mm a je dodáván v bílé a modré barvě.

Realme XT má 6,4palcový super AMOLED displejRealme XT je dodáván s 6,4palcovým super AMOLED displejem

Paměť, procesor a operační systém

Terminál napájený procesorem Snapdragon 712 s technologií 10 nm Na 2,3 GHz s grafickou kartou Adreno 616. Citace Paměť Realme XT, máme tři verze. Menší, jedna 4 GB RAM + 64 GB ROM; tam je tampon 6 GB RAM + 64 GB ROM. A dosahuje nejsilnější paměti 8 GB RAM a 128 GB ROM. Kromě toho skladování Typ UFS 2.1plus k této působivé memorabilia. Jeden v mobilním telefonu chladící systém tenké vrstvy grafitu a žáruvzdorného gelu na bázi hliníku. A konečně operační systém, který tento prémiový hardware doprovází, Android 9.0 Pie v rozhraní ColorOS 6.

Buben

Máme jednu 4000 mAh baterie s technologií rychlé nabíjení VOOC 5V / 4A, Dohromady 20 W.. Tento poplatek má schopnost dodat 100% za 80 minut. Skvělý!

Fotoaparáty

A obrázky jsou další silnou stránkou tohoto působivého terminálu. Realme XT je hlavní fotoaparát quad, s První 64MP snímač Samsung (S technologií Quad Pixel, f1,8) + 8 MP (119 stupňů ultra široký, f2,25) + 2 MP (bokeh, f2,4) + 2 MP (makro, f2,4). Abychom objasnili některé podrobnosti, technologie Quad Pixel se transformuje do obrázků s efektivním rozlišením 16 MP. Ale foto funkce Umožňuje vám plně využívat funkcí 64 MP snímače, takže mobilní telefon může pořizovat snímky s nativním rozlišením 64 MP (9216 × 6912 pixelů).

Mezi další funkce tohoto fotoaparátu patří rozpoznávání scén AI, funkce vylepšení Chromu (zdůrazňuje barvu a kontrast), portrétní režim, expertní režim (manuální konfigurace různých nastavení obrazu), režim super noční krajiny (noční snímek), HDR 3D, brýle 6P atd. Pokud jde o pořizování videí, jedná se o super zpomalený typ od 4K při 30 fps, 1080p při 60 fps a 720p při 960 fps. Má také technologii EIS pro stabilizaci videa. Pokud jde o přední kameru umístěnou ve V-zářezu, jedná se o 16 MP senzor Sony pro selfie.

Spojení

Mobilní telefon má podporu Dual 4G LTE, dvoupásmové ac wifi, Bluetooth 5.0 a GPS, GLONASS, navigaci Beidou a Galileo. Port je USB typu C a 3,5 mm konektor je chráněn. SIM slot dual, snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky a další snímače jsou světelné, přibližovací, magnetické, gyroskopické, akcelerometry a krokoměry. Ve zvuku máme technologii Dolby Atmos.

Realme XT přináší čtyřnásobný fotoaparát se snímačem Samsung 64 MPRealme XT přináší čtyřnásobný fotoaparát se snímačem Samsung 64 MP

Hodnota Realme XT

Příbuzný Cena Realme XTPoměr cena / výkon je působivý bez ohledu na verzi paměti:

  • Ten, který má 4 GB RAM + 64 GB ROM, má cenu asi 203 eur, kterou je třeba vyměnit.
  • Střední verze je 6 GB RAM + 64 GB ROM a její výměna stojí přibližně 216 eur.
  • Verze 8 GB RAM se 128 GB ROM odpovídá přibližně 242 eurům.

Pamatujeme si, že mobilní telefon se v současné době objevuje v Indii, takže uvidíme, jak se rozšíří na mezinárodním trhu.

Výsledky a postřehy Realme XT

Musíme přiznat, že je to nové Realme XT z Oppo Má působivý poměr ceny a vybavení. Pokud mluvíme o jeho hlavních bodech, musíme je vyjmenovat všechny … Od designu až po vnitřní konfiguraci, kamery a autonomii je hardware tohoto terminálu špičkový a často skutečný špičkový.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku