Hra

všechny podrobnosti a schopnosti nové postavy

Pokud milujete videohry a máte mobilní telefon s Androidem, je pravděpodobné, že jste hráli Bojujte s hvězdami. Jedná se o mobilní videohru, která se světu ukazuje jako maximální konkurence Clash Royale a stále více uživatelů se připojuje každý den. Každý čekal před dny na příchod nového výtržníka, kterého miloval rozšířit rozsah při výběru znaků. A ano, vypadá to, že nastal den, protože Gene je už tady.

Gene je nový bojovník pro Brawl Stars. Supercell hry s tématem podobným Clash Royale se staly jednou z nejstahovanějších her současnosti a příchod Genea to zajistí. rozmanitost, kterou uživatelé v poslední době hledali. Zde je uvedeno, jak, kdy a jak můžete použít novou postavu v této populární hře pro Android.

Dnes ráno přišel do Brawl Stars znovu.

Do hry dorazila nová postava Brawl Stars. Je 9:00 dnes ráno. Od této chvíle byl gen uvolněn a nyní ho lze otevřít z velkých krabic. Je tedy čas shromáždit všechny žetony uložené během her, abyste si mohli užít schopnosti nového výtržníka. Nezapomeňte, že Gene je legendární postava, takže jeho šance na získání jsou docela nízké.

Celkově najdeme podpůrnou postavu speciálně navrženou pro týmové mody. Mezi jeho schopnostmi vyniká přítomnost zdraví 3 600, 1 000 základních útočných schopností a 300 super útoků. Čísla se však zvyšují, když gen dosáhne úrovně 9. 5,040, 1,400 a 420, resp. Na základě těchto schopností byl Gene navržen tak, aby měl velmi vysoký dostřel, pokud jde o útok, a aby byl vysoce účinný při kontrole davu. V této části stojí za zmínku, že nová postava může pohybovat nepřáteli a uzdravovat spojence.

Mezi jeho mimořádnými schopnostmi najdeme několik střel, které lze rozdělit do podoby vějíře. zabrat co nejvíce místa. Jeden bod ve váš prospěch, pokud chcete způsobit poškození velkým skupinám nepřátel. Pokud jde o super útok, Gene použije velkou ruku, která může vážně zranit jeho protivníky a přilákat je k démonům. Nejlepší pro přepadení a zabránění útěku nepřítele.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba