OPPO A11x přichází pro střední třídu, to jsou jeho vlastnosti a cena.

OPPO nedávno uvedla na trh své mobilní zařízení střední třídy OPPO A9 2020. Jen o několik dní později byla uvedena na trh s novou střední třídou, která ukázala, že přišla se vším, co na tomto trhu získalo více prostoru. O OPPO A11xTerminál velmi podobný předchozímu, i když má v některých ohledech výkonnější funkce. Říkáme vám…

Funkce OPPO A11x

Budeme vědět Vlastnosti OPPO A11x:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka OPPO A11x přichází s Úhlopříčka 6,53 palce, velkorysý a Rozlišení HD + 1600 x 720 pixelů. Sluchátko má tloušťku 9,1 mm, má vodotěsnou špičkovou obrazovku s tenkým okrajem a bude v modré a fialové barvě.

OPPO A11x je dodáván s 6,53 palcovým HD + displejemObrazovka OPPO A11x 6,53 palce HD +

Paměť, procesor a operační systém

Integrovaný osmijádrový Qualcomm Snapdragon 665respektovaný procesor střední třídy a velká paměť 8 GB RAM a interní úložiště: 128 GB. To nezabrání dalšímu rozšíření paměti pomocí karty microSD, je-li to požadováno. Mobile používá následující verzi: Android 9.0 Pie ve vrstvě Color OS 6.1.

Buben

A jsme silní 5 000 mAh baterie Dobíjecí kapacita s USB typu C je další výhodou oproti modelu A9 2020.

Fotoaparáty

Na fotografii hlavní fotoaparát čtyřkolky mít senzory 48 MP + 8 MP (širokoúhlý) + 2 MP (makro) + 2 MP (hluboko). Svisle vzadu ve dvou modulech s LED bleskem. A přední kamera má 16 MP snímač Má clonu f2.0 a funkce vylepšené pomocí umělé inteligence.

Spojení

Díky podpoře 4G, dvoupásmovému ac wifi, Bluetooth 5.0 a GPS navigaci je tento mobilní telefon vybaven vším, co potřebujete pro odpovídající a moderní konektivitu. Tady je NFC připojení a moderní Port USB typu C.. Snímač otisků prstů je na zadní straně mobilního telefonu. A ve zvuku jsou dva stereofonní sluchátka Je umístěn na koncích terminálu.

OPPO A11x přináší čtyřkolku s 48 MP snímačemOPPO A11x přináší čtyřkolku s 48 MP snímačem

Cena OPPO A11x

JE Cena OPPO A11x V současné době se začne prodávat v Číně za přibližně 230 eur.

Výsledky a názory OPPO A11x

Nový OPPO A11x Toto je mobilní zařízení střední třídy. OppoPokud jde o expanzi na západ, značka ve Španělsku je již známá, i když vyžaduje více přítomnosti než Xiaomi, Huawei nebo Samsung.

Oficiální stránka OPPO ve Španělsku