Oppo F11 Pro je již v prodeji, to jsou specifikace a cena

Po prezentaci Oppo F11 Pro Začátkem tohoto měsíce je v Indii doba, kdy nyní začíná prodej v asijské zemi. Poznejme tuto nabídku lépe a využijme příležitosti k výrobě tohoto zajímavého terminálu s posuvnou kamerou a známými vynikajícími funkcemi …

Vlastnosti Oppo F11 Pro

Uvidíme co Vlastnosti Oppo F11 Pro:

Obrazovka a rozložení

Oppo F11 Pro tady je “Celá obrazovka“. Toho je dosaženo zmenšením rámů (o něco méně než spodní) a jejich oddělením od zářezu. Přední kamera jedna posuvný systém typu periskop na horním okraji, velmi podobné Bydlím nex. A pokud jde o rozměry, čelíme velmi velkému panelu, zadejte „phablet“ a Úhlopříčka 6,53 palce ve formátu 19,5: 9. Poměr obrazovky k tělu snadno dosáhne působivých 90,9%.

Jeden v technických specifikacích Panel IPS LCD s rozlišením Full HD + 2 340 x 1 080 pixelů, takže obrazovka není jen designem, ale také dobrým hardwarem. Pokud jde o design zbytku terminálu, pouzdro mobilního telefonu je vyrobeno ze skla a je dodáváno ve dvoubarevné prezentaci, modré a černé, která mění barvu světlem. Tato zadní část obsahuje duální fotoaparáty s bleskem a snímač otisků prstů.

Paměť, procesor a operační systém

Integrovaný procesor, osmijádrový MediaTek, Helio P70 12 nanometrů lze srovnávat s výkonným Snapdragonem 675. Osm jader je rozmístěno na 4 Cortex A73 a 4 Cortex A53 na maximálně 2,1 GHz. Jeho vizuální deska je Mali G72 na 900 MHz. pokud jde o Paměť Oppo F11 Pronemáme méně 6 GB RAM se 128 GB ROM. A karta microSD může toto úložiště dále rozšiřovat. Veškerý hardware je dodáván s aktualizovaným operačním systémem. Android 9.0 Pie s grafickým rozhraním ColorOS 6.0.

Na druhou stranu, Systém Hyper Boost Může optimalizovat výkon zkrácením doby provádění některých aplikací, jako je Facebook. Z tohoto systému také těží používání her.

Oppo F11 Pro přichází s 48MP duálními zadními a předními vyskakovacími kameramiOppo F11 Pro přichází s 48MP duálními zadními a předními vyskakovacími kamerami

Buben

Baterie Oppo F11 Pro tam je komoda Kapacita 4000 mAh. Výhody této baterie Technologie rychlého nabíjení VOOC 3.0a dělá to s USB typu C.

Fotoaparáty

JE Oppo F11 Pro Další z mobilních telefonů, které sázejí na 48 MP fotoaparát. Společnost je Duální hlavní fotoaparát se 48 MP a 5 MP senzory (s clonami objektivu f1,79 a f2,4) a LED blesk. Tento fotoaparát je vybaven funkcemi umělé inteligence a systémem více snímků, který vylepšuje noční snímky.

Citace přední kamera, je rozevírací nabídka a 16 MP snímač pro vynikající kvalitu selfie. Fotoaparát se automaticky zapne, když vyberete možnost Selfie photos (Fotografie selfie). Nestává se tento nasazitelný systém citlivý a křehký? Oppo Říká, že můžeme během šesti let nasadit až 100 kamer denně. Budeme muset zkusit …

Spojení

Mobilní telefon má připojení NFC, port USB typu C plus 3,5 mm zvukový konektor a slot pro dvě SIM karty. Snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně a má také funkci 2D odemknutí obličejem.

Cena a dostupnost Oppo F11 Pro

A teď to budeme vědět Cena Oppo F11 ProTo odpovídá přibližně 320 eurům, což je pro Indii 24 990 rupií.

A pokud jde o dostupnost, od HNED je k dispozici k prodeji přes Amazon India a další stránky jako Flipkart, Snapdeal a Paytm, kromě webových stránek Oppo. Mobilní telefon je k dispozici ve dvou barvách (Black Thunder a Green Aurora) a platí různé nabídky, jako jsou procenta vrácení peněz, ochrana před poškozením a dokonce slevy na autobusové jízdenky a lety.

Výsledky a názory na Oppo F11 Pro

Oppo F11 Pro Jedná se o prémiové mobilní zařízení střední třídy z hlediska hardwaru i designu. Pokud vezmeme v úvahu jejich účinnost, cena je opravdu konkurenceschopná a společnost se podařilo být uznána a respektována kvalitními a inovativními zařízeními. Uvidíme, jestli budeme mít krátkodobý přístup k mobilním zařízením kolem nás …

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku