Společnost Xiaomi uvedla na trh univerzální dálkové ovládání s 360 ° infračerveným zářičem za méně než 10 eur

Jak poznáte společnost? Xiaomi Je věnován mnohem více než vývoji chytrých telefonů. Některé z těchto nabídek používají přidružené značky, jako například: Mijia, Černý žralok, Amazfit nebo Redmi. Pod jedním z nich Univerzální dálkové ovládání Mijia.

Jak název napovídá, toto nové zařízení je a Univerzální dálkové ovládání Do prodeje se dostane 20. března a jeho cena bude nižší než 10 eur.

S novým šroubovákem Wiha 8 v 1V sérii Xiaomi se objevil nový univerzální dálkový ovladač. Podle obrázků, inovace, krátce Univerzální dálkové ovládání MijiaLze jej zaměnit s robotickým vysavačem, ale je to skutečně univerzální dálkové ovládání.

Univerzální dálkové ovládání MijiaUniverzální dálkové ovládání Mijia

(Jeho hlavní vlastností je, že může vyzařovat infračervený nebo IR signál ve vzdálenosti 360 ° a 10 metrů. Správa a konfigurace se tradičně provádí pomocí aplikace na smartphonu. Neexistuje základna pro kompatibilní zařízení. Omezeno pouze na řešení Xiaomi, existuje více než 6000 různých značek: HiSense, Samsung, TCL, Sony, Toshiba, Philips atd.

To umožňuje, aby se náš smartphone stal univerzálním dálkovým ovládáním pro ovládání většiny současných zařízení na trhu, od televizorů po klimatizační zařízení, což umožňuje rozšířit možnosti domácí automatizace za opravdu nízkou cenu.

Univerzální dálkové ovládání MijiaUniverzální dálkové ovládání Mijia

Univerzální dálkový ovladač Mijia podporuje hlasové ovládání prostřednictvím inteligentních reproduktorů Xiaomi, pokud jsme byli připojeni. Pomocí velmi jednoduchých hlasových příkazů budeme moci ovládat širokou škálu domácích spotřebičů v širokých mezích. Můžete například upravit hlasitost televize a změnit zdroje vstupního videa, upravit teplotu v naší klimatizaci … jak jsme řekli, možností je mnoho.

Univerzální dálkové ovládání Mijia bude v Číně k dispozici 20. března od 12 USD.

Zdroj: MyDrivers

Zdravím z hloubky bytů.