Oppo F9, první telefon, který používá sklo Gorilla Glass 6

Dnes jsme s vámi chtěli mluvit Oppo F9Nejnovější smartphone nabízený čínskou společností Oppo přitahuje pozornost svým malým zářezem.

Notch je jednou z věcí, které můžete milovat nebo nenávidět k smrti, a přiznejme si to, zdá se, že to většina lidí nenávidí, ale existuje mnoho smartphonů s Androidem, které jej obsahují, takže s ním budeme muset žít, pokud jde o inženýry různých druhů. společnosti vyrábějící smartphony hledají lepší alternativu.

Všechno LG až do Google Y OnePlusvezmou zářez využít vlak a většina z nich používá podobný design, jaký je na obrázku. iPhone X. Ale F9 od Oppo nabízí něco mnohem méně rušivého.

Oppo F9Oppo F9

Specifikace Oppo F9

I když je to vlajková loď společnosti Apple, která popularizovala tuto funkci zářezu, Základní telefon první smartphone zářez nebo zářez na obrazovce.

Na první pohled vypadá verze Oppo jako replika toho, co bylo vidět na telefonu Andyho Rubina, ale ve skutečnosti se konstruktérům Oppo podařilo zmenšit jeho velikost a umístit na něj vodorovnou mřížku reproduktorů. .

Oppo není cizí ani „divným“ designům. Něco, co je vidět na terminálech, jako je Bydlím nexnebo Oppo Najít X Má skvělý poměr obrazovky k tělu a skrývá kameru uvnitř telefonu. Motorem, který zvedne kameru, když je aktivována aplikace fotoaparátu.

Oppo F9Oppo F9

Pojďme však stranou designový aspekt. Specifikace Oppo F9.

Oppo F9 je poháněn procesorem Mediatek Helio P60, což je čipová sada střední třídy. Tento terminál navíc nabízí obrazovku s 6,3palcovým LCD panelem (rozlišení 2340 × 1080 pixelů) a 3 500 mAh baterii, kterou lze rychle nabít pomocí technologie rychlého nabíjení VOOC společnosti.

Kupující si budou moci zakoupit modely se 4 GB nebo 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Kromě snímače otisků prstů umístěného na zadní straně terminálu.

Nastavení duální kamery se skládá z 16megapixelového modulu f / 1,9 a 2 MP hloubkového senzoru. Vidíme také 25megapixelový přední fotoaparát.

Oppo F9Oppo F9

Jedna z hlavních atrakcí F9 toto je první telefon, který se objeví Gorilla Glass 6Údajně vydrží 15metrový pokles na drsném povrchu.

F9 bude uveden na trh v Indii a jihovýchodní Asii koncem tohoto měsíce, zatím není nic známo o cenách. Oppo R17 I když je velmi podobný funkcím, ale výkonnější a plný funkcí, uvidíme, že dorazí do Číny tento týden. Lze jej tedy zakoupit online v běžných obchodech.

Zdravím z hloubky bytů.