Oppo K3, střední třída s výsuvnou kamerou, 3765 mAh a až 256 GB ROM

Oppo neodpočívá poté, co nám dá příjemná překvapení z nového Sob a Realme X. Nové Oppo K3 přichází pro střední třídu s několika prémiovými hardware a přidáním výsuvné kamery, kterou společnost používá ve vyšší třídě a nyní ve většině svých terminálů střední třídy. Říkáme vám…

Funkce Oppo K3

Tyto Specifikace Oppo K3:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Oppo K3 Lze jej klasifikovat jako „celou obrazovku“. Společnost má integrovaný systém výsuvná přední kamera To eliminuje zářezy a díry, čímž se zvyšuje poměr obrazovky k tělu na 91%. A to s pomocí téměř neexistujících rámců; I když je spodní ve srovnání se zbytkem velmi diskrétně zesílený.

Kromě toho technická specifikace Panel typu AMOLED velmi štědrý 6,5 palcová úhlopříčka a jeden Rozlišení Full HD +. Jeden Poměr stran 19,5: 9dodává designu modernost a pohodlí. A snímač otisků prstů je integrován do obrazovky, další plus. Mobilní telefon je k dispozici v Asii v bílé, černé a fialové barvě.

Oppo K3 přináší až 256 GB úložiště a čipovou sadu SD 710Oppo K3 přináší až 256 GB úložiště a čipovou sadu SD 710

Paměť, procesor a operační systém

Oppo Postará se o integraci hardwaru s vynikajícím výkonem pro střední rozsah. Tedy s osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 710 a velkorysé verze paměť, Oppo K3 přichází s 6 GB nebo 8 GB RAM spolu s 64, 128 a 256 GB ROM. Pokud jde o software, máme následující operační systém: Android 9.0 Pie v rámci přizpůsobení Barevný OS 6.

Baterie a připojení

Baterie Oppo K3 tady je Kapacita 3765 mAhpohodlné a to slibuje dobrou autonomii. Využívá také technologii 20W rychlé nabíjení Super VoocProces nabíjení, Port USB typu C.tak v souvislosti Oppo K3 také aktualizováno jako snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky.

Fotoaparáty

I když fotosystém nepřináší významné inovace, je docela dobrý; Hlavní fotoaparát Oppo K3 je dvojnásobný a integruje se 16 MP a 2 MP snímačpro tento hloubkový efekt. Zatímco přední kamera 16 MP Pokud si vezmeme pouze snímač, nezůstává moc pozadu. To nám dává velmi dobré selfie. Kromě toho je tato kamera příslušenství od horního okraje terminálu široce používána Oppo.

Dodává se s Oppo K3 Oppo K3 je dodáván s „celoobrazovkovým“ a výsuvným fotoaparátem

Cena Oppo K3

JE Cena Oppo K3Prozatím Čína závisí na verzi paměti. Ale v každém případě máme vynikající poměr darování ceny:

  • Verze s 6 GB RAM a 64 GB ROM stojí kolem 210 eur.
  • 6 GB RAM se 128 GB ROM stojí přibližně 250 eur.
  • A nejsilnější verze, 8 GB RAM a 256 GB ROM, bude stát kolem 300 eur.

Výsledky a názory společnosti Oppo K3

Oppo K3 působivý mobilní telefon ve všech směrech. Díky velké obrazovce AMOLED, velké paměti v kombinaci s SD 710 a moderní výsuvné přední kamerové soustavě tento mobilní telefon není bez atrakcí, které by se umístily na prémiovém trhu střední třídy.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku