OPPO Reno Z je již ve Španělsku a tato cena

Konečně OPPO Reno Znejskromnější Nový řádek z OPPOale toto si opravdu zachovává prémiové funkce. A my už známe cenu … Nejprve si ale prohlédněte, co nám tento vynikající terminál od jedné z nejznámějších rozvíjejících se značek nabízí.

Vlastnosti Oppo Reno Z

Mezi nejvýraznější Vlastnosti OPPO Reno Z její 6,4palcový displej Full HD + AMOLEDv designu, který zachovává kvalitu a krásu Sob nejvyšší standard. Barvy prezentace jsou v přechodech černé a modré. Hardware však není pozadu a navzdory zmínce o Snapdragonu 710 se 6 GB RAM je pravda, že najdeme ten dokonalý. MediaTek Helio P90 se 4 GB RAM a 128 GB ROM, abyste se vyhnuli absolutním problémům s ukládáním Není třeba říkat, že to doprovází Android 9.0 Pie a dělat to v rámci privatizace Barevný OS 6.0.

Když mluvíme o autonomii, téměř 4000 mAh v baterii, 3950 mAh být přesný 20W rychlé nabíjení VOOC 3.0. A kamera je mocná 48 MP senzor Sony IMX586plus dalších 5 MP pro bokeh. Zatímco selfie kamera má 32 MP snímač… Skvělý.

Konektivita je moderní, 4G a wifi 5, (dual ac), Bluetooth 5.0, USB typu C a snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky.

OPPO Reno Z přináší 6,4palcový AMOLED displej a 128 GB úložištěOPPO Reno Z přináší 6,4palcový AMOLED displej a 128 GB úložiště

Cena OPPO Reno Z

Jak již bylo řečeno, mobilní telefon je již k dispozici ve Španělsku. A cena Lepší, než jsme čekali … 349 EUR. To je při zohlednění počáteční spouštěcí ceny v Asii rovnající se přibližně 448 EUR podle změny. Konkurence s tím, zejména se značkami, však bude tvrdá i pro prvotřídní střední třídu. Xiaomi, Mi a Redmi.

Výsledky a postřehy

Již můžeme získat nový OPPO Reno Z Za cenu 349 EUR v autorizovaných prodejnách a distributorech ve Španělsku, což jim stojí za dary, design a kvalitu.

Oficiální stránka OPPO ve Španělsku