Osvědčené postupy pro zjišťování otřesů v Chile

bohužel Zemětřesení v Chile Stávají se častěji, než opravdu chceme, což nemůžeme změnit, a zdá se, že se to postupem času zhoršuje. Pravdou je, že i když jsme si vědomi všeho, co se kolem tohoto tématu děje, můžeme tak učinit, abychom byli dobře informováni a v případě potřeby podnikli vhodná opatření.

Aplikace pro zemětřesení v Chile 2017

All-tech mobilní telefony se rychle staly našimi nejsilnějšími spojenci, takže s nimi máte přístup k nejrůznějším informacím a to je to, co použijeme, abychom si byli plně vědomi všeho, co se děje. podle Zemětřesení v Chilemít informace o stejném bezpečnostním problému.

Chile zemětřeseníJak vidíte, název aplikace není příliš originální, ale samotná aplikace je velmi užitečná. Pomáhá nám vizualizovat mapu se všemi podrobnostmi, které potřebujeme, abychom byli přesně a dokonale informováni, upozornění na velikost zemětřesení, upozornění, informace, předpovědi o něm atd. Tuto aplikaci si můžete stáhnout kliknutím na tento odkaz.

Chile varování: Aplikace podobná té předchozí, s velmi jasnými a podrobnými informacemi o všem, co se děje kolem možných zemětřesení, která ohrožují Chile, je aplikace skutečně neuvěřitelná, protože se nepochybně stává něčím velmi zvláštním. díky a moc. Ve skutečnosti, pokud by bylo zemětřesení příliš velké, mohlo by udělat cokoli, co vyprodukuje, nějaký druh tsunami atd. Jako, dokonce nám to umožňuje vizualizovat. Je v Obchodu Play a lze jej stáhnout pomocí tohoto odkazu.

Detektor zemětřesení: Upozorňuje nás, když je poblíž nějaká hrozba, má předpovědi, extrémně podrobné informace, dokonce i chat pro cokoli, co by se mohlo stát, jakoukoli nouzovou situaci nebo otázky, na které chcete v tuto chvíli odpovědět, je to aplikace velmi užitečná, pokud jste chilský a bezpochyby ve svém telefonu musí být. Získejte to zde.

My, Chilané, musíme být na to velmi opatrní, protože již víme, co se v zemi tolikrát stalo, jak je těžké překonat zemětřesení a jeho nebezpečí, i když nejsou příliš velká.