Patentovaný transformátorový řemínek pro Apple Watch

Apple každoročně vyplňuje velké množství patentových přihlášek, ale to neznamená, že budou někdy podány, ale záměr chránit váš výzkum před třetími stranami.

Dnes budeme hovořit o novém patentu, který se společnosti Apple podařilo zaregistrovat u Úřadu pro patenty a ochranné známky Spojených států, který se týká nového pásku pro Apple Watch. Podobné v provozu MilanesaJak vidíme na obrázku v horní části tohoto příspěvku, může se proměnit v podporu pro umístění telefonu na náš stůl.

patentovaný řemínek pro Apple hodinky

Bylo by ideální, kdyby otočte pás do stojanu U Apple Watch jsme také mohli zařízení nabít, abychom mohli ze stolu odebrat část vybavení, protože jsme jej mohli umístit na místo pro pohodlné nabíjení pomocí popruhů zařízení.

Další funkce, které jsme také našli v patentu, Chraňte Apple Watch, když si je sundáme ze zápěstíbuď ji mít v kapse, nebo ji nosit v našem batohu nebo kabelce. Popruh zcela zabalí zařízení a popruh zůstane připevněn k zařízení díky magnetům na popruhu.

Další funkce, kterou nevidím příliš jasně, ale vypadá to, že Apple, umístěte telefon na obrazovku MacBooku. MacBooky jsou vyrobeny z hliníku, takže k připevnění Apple Watch k MacBooku pomocí tohoto řemínku si musíme dokoupit samostatné příslušenství, protože hliník není železný materiál, kterého se řemínek Apple Watch nemůže držet.