Na webu se objeví model Xiaomi Mi A3 s čistým Androidem

Xiaomi Připravuje svůj nový smartphone, který vyjde v rámci programu Android One a bude mít čistý operační systém Android. Android One„Bez uživatelského rozhraní terminálů Xiaomi známých jako MIUI nebo jiných skořápek.

Nedávno zařízení s číslem modelu M1906F9SH Podle zdrojů v databázi Federální komunikační komise (FCC) bude smartphone uveden na trh pod názvem: Xiaomi Mi A3.

Xiaomi Mi A3Xiaomi Mi A3

Zdá se, že tento nový terminál čínské společnosti Xiaiomi bude následovat linii, kterou tato společnost začala před nějakou dobou … Xiaomi Mi A2 nebo a Xiaomi Mi A2 Lite Dva terminály ocení velký počet uživatelů díky kombinaci vysoké kvality a funkčnosti za nízké ceny a opět přicházejí bez prostředí MIUI… další funkce, kterou mnozí ocení.

V dokumentaci je výkres zadního panelu potvrzující přítomnost trojité hlavní kamery ve svislém bloku, stejná konfigurace je vidět například na terminálech. Xiaomi Mi 9 nebo Xiaomi CC9. Rozlišení hlavního obrazového snímače vypadá jako 48 MP.

Program má také logo Android otevřenýVědomí, že systém umělé inteligence pomůže při práci s hlavním fotoaparátem. Na zadní straně není místo pro skener otisků prstů, protože musí být umístěn pod povrchem OLED obrazovky.

Předpokládá se, že Xiaomi Mi A3, Globální verze Xiaomi CC9 Pro ty, kteří chtějí čistý smartphone s Androidem.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.