PES 2019 přidává 12 nových lig a používá grafický engine Unreal Engine 4

Hlavní soupeř FIFA, Pro Evolution Soccer (PES pro přátele), obdržel zásadní aktualizaci verze pro iOS, i když se pro některé již dávno zastavila, aktualizace dostupná v grafickém modulu, Přechod z Unregal Engine 3 na Unreal Engine 4.

Tato aktualizace nám nabízí různá vizuální vylepšení a tito milovníci her si své zápasy užijí více. Tato aktualizace je určena pro společnost Konami Investujte více do franšízy PES, pokusit se být alternativou k všemocné funkčnosti FIFA a Pro Clubs.

FIFA umožňuje uživatelům nakupovat balíčky hráčů o skutečné peníze. Budujte nejlepší tým. Přestože žetony potřebné k nákupu těchto balíčků lze získat pravidelným hraním, požadovaný čas je neuvěřitelně dlouhý a vybízí hráče, aby vložili skutečné peníze. Pokud se chce Konami vydat stejnou cestou, vše ukazuje, že to bude buď herní metodika, kterou nabízí, jako je FIFA, nebo nakonec Evropská unie, jak to dělají vlády Číny a Belgie. Obálky nebo truhly na peníze jsou ve hrách zakázány.

Ponecháme-li stranou cestu, kterou FIFA zvolila a zřejmě chce PES pokračovat, aktualizace PES 2019 Přidejte 12 liber fotbalu Nové, které určitě zlepší celkový herní zážitek, protože jsou licencovány významnými ligami po celém světě, včetně FIFA, Premier League a Spanish League.

Podle vývojáře v budoucích aktualizacích Budou i nadále zvyšovat počet dostupných legend. David Beckham, Ronaldinho a Johan Cruyff jsou některé z legend, které se ve hře nacházejí. PES 2019 lze stáhnout zcela zdarma prostřednictvím odkazu, který jsem nechal na konci tohoto příspěvku.

eFootball PES 2020 (AppStore Link)

eFootball PES 2020

Konami Digital Entertainment Co., Ltd.

Volný, uvolnit