Pixel 4 společnosti Google přinese 3D rozpoznávání obličeje a rozpoznávání gest rukou

V souladu se zásadou, kterou již některé značky implementovaly, jsme povinni oficiálně oznámit některé funkce mobilního telefonu před jeho uvedením na trh. Google oznámil, že je nový Pixel 4 bude mít technologii rozpoznávání tváře. To je demonstrováno odemčeným videem … Tyto informace podrobně rozvedeme a prozkoumáme, co zatím známe. Google Pixel 4.

3D rozpoznávání obličeje a rozpoznávání gest na Google Pixel 4

Již víme, že odblokování a rozpoznání obličeje bude mít přednost před snímačem otisků prstů, který nemusí být k dispozici. A nebude to nutné, protože zjevně budeme mít vyspělou technologii, 3D rozpoznávání tváře. Ale mobilní telefon také je detekovat pohyby rukou, jak je ukázáno v prezentovaném videu Google. Tam vidíme gesta rukou, která střídají skladbu v mobilním přehrávači. Jak se tomu říká Soli Projectnebo Soli projektpočítaje v to 3D rozpoznávání, odemykání tváří a rozpoznávání gest rukou.

Co je Google Pixel 4 Project Soli

Východní Soli projekt podle Google Skládá se z technologie, ve které senzor funguje jako radar, aby detekoval pohyby uživatelů a překládal je do jazyka softwarových algoritmů, aby je interpretoval a poskytl odpovídající odpovědi. To bude provedeno Google Pixel 4 přes Funkce detekce pohybu. To znamená, že můžeme měnit skladby, deaktivovat hovory, odložit budík, upravit hlasitost, komunikovat s chytrými hodinkami a další funkce pomocí gest. Rovněž se stará o 3D odemknutí obličeje a buďte opatrní, obličej nemusí být nutně zcela před zařízením, ale Dokáže reagovat téměř jakýmkoli směremnebo i když je mobilní telefon vypnutý.

Ochrana osobních údajů a zabezpečení na Google Pixel 4

A pokud jde o soukromí a bezpečnost, informace o rozpoznávání obličeje nebudou odeslány do cloudu ani na jiné servery. Google Zdůrazňuje, že s přístupem podobným přístupu společnosti Apple zůstanou údaje o obličeji na mobilních zařízeních. Výrobní ředitel Pixel„Brandon Barbello zaručuje, že„ odemknutí obličejem využívá technologii rozpoznávání obličeje zpracovanou ve vašem zařízení tak, aby obrazová data nikdy neopustila váš telefon “. A „obrázky použité pro odemknutí obličejem se nikdy neukládají ani nesdílejí s jinými službami. Google“. „Data Soli senzor Ukládá se také na smartphonech a nesdílí se s ostatními. Google«, Podle Barbella. JE Pixel 4 bude mít integrovaný bezpečnostní čip, Titan M.. Tento čip již existoval Pixel 3 a určitě se zlepší.

Další funkce Google Pixel 4

Mezi Vlastnosti Google Pixel 4 qobjevil se předtím, musíme Senzory v hlavní kameře Pixel 4 budou ve čtvercovém moduluMluvíme tedy alespoň o duálním fotoaparátu, který je doplněn o LED blesk a několik dalších senzorů.

Mobilní telefon nepřináší škrábance ani škrábance, ale Tlustý horní rámeček pro pohodlné umístění více senzorů. Několik opravdu… tam budou dvě infračervené kamery pro odemknutí, selfie kamera, světelný senzor, audio konektor, Soli senzor, bodový projektor pro odemknutí obličeje a odemknutí obličeje.

Google Pixel 4 umožňuje silný horní rámeček a mnoho senzorůGoogle Pixel 4 umožňuje silný horní rámeček a mnoho senzorů

Datum vydání Google Pixel 4

JE Google Pixel 4 Je naplánováno na říjen letošního roku, takže se můžeme dozvědět více podrobností prostřednictvím úniků nebo, jako v tomto případě, přímé reklamy od Google.

Oficiální stránka Google Skladujte ve Španělsku.