pocophone f1 güncellemesi netflix hd kaydı 4k 60fps

Poco F1 nyní může přehrávat a nahrávat Netflix v HD …

aktualizace pocophone f1 netflix hd nahrávání 4k 60fps

Není pochyb o tom, že značka Pocophone od Xiaomi způsobila v uplynulém roce revoluci. Pokuste se dát to nejlepší za zlevněnou cenu, ale za to museli věci snížit. Jedním z nich byla kompatibilita s Widevine L1 a nahrávání 4K 60fps … Ale tohle Je to v minulosti.

S touto aktualizací je vše opraveno, ale měli byste vědět podrobnosti. Čtěte dále a zjistěte, jak stáhnout aktualizaci a zda to dnes stojí za to?

PocoPhone F1 s touto aktualizací již nahrává ve 4K při 60 fps a přehrává obsah v HD

Byl aktualizován MIUI 10.2.3.0.PEJMIXM osoba odpovědná za doručení všech těchto zpráv k nám. Nejpozoruhodnější věc je, že lze zobrazit obsah jako Více než 540p na platformách jako Netflix nebo Prime Video a vaše nahrávání bylo vylepšeno. Nyní může natáčet 4K při 60 fps, Není to docela dobré?

Koupit Pocophone F1

Špatnou zprávou je, že právě teď, má beta a několik chyb. Je vydán pro globální verzi a čínskou verzi, ale budeme si muset počkat několik týdnů, než se k nám oficiálně dostane. Z tohoto odkazu můžete provést aktualizaci ručně, ale doporučujeme ji získat přes OTA.

Hlásili, že má nějaké chyby, ale pokud to chcete vyzkoušet, můžete. Když se na to podíváme z trochu obecnější perspektivy … Trvalo to příliš dlouho. Ano, už je to za rohem, ale tento mobilní telefon je tu už dlouho a museli ho upřednostnit nade vše.

Jak mohu povolit EIS při 4K při 30 fps na PocoPhone a Xiaomi Mi Mix 3?

Je to jen otázka času. Očekáváte tuto aktualizaci od vývojářů Poco? Myslíte si, že to trvalo příliš dlouho? Neopouštějte, aniž byste nám zanechali svůj názor v sekci komentáře.

Zdroj | Fone Arena