Podrobně analyzujeme novou Apple TV 4. generace [Review]

Nová Apple TV je tady a na jejich recenze spěchá spousta médií. Pojďme se podívat na malé zařízení Apple, které bude nejlepším přítelem našich televizorů, kde najdeme dotykové ovládání, Vlastní obchod s aplikacemi a virtuální hlasová podpora díky Siri. Nepochybně Apple TV slibuje hodně a bude multimediálním centrem mnoha domácností, ale i když není ve Španělsku příliš populárním zařízením, nepochybujeme o tom, že jeho nové gadgety způsobí několikanásobné přehodnocení, proč ne ten malý? Gadget Apple pod vaší televizí.

Výkon a hardware

Zdá se, že se pohybuje hbitě a plynule, ne celé měsíce, skrývající pod kapotou méně než dvoujádrový procesor A8 s 64bitovou verzí, stejně jako iPhone 6 Plus. Má také 2 GB RAM, abychom zajistili, že nám nikdy nedojde čas. To jsou důvody, proč se Apple TV oproti svému předchůdci zvětšil. Kromě toho obsahuje Bluetooth 4.0, infračervený přijímač a dnešní nejvýkonnější funkci WiFi, která vám umožní maximálně využít naši optickou vláknu.

Zní to špatně nová Apple TV nemá žádný optický zvukový výstup, ani výstup AUX, takže budou moci vysílat pouze zvuk přes HDMI, což mnoha lidem nedovolí používat jejich HiFi zařízení, buď nebudou mít žádný HDMI vstup, nebo ho mají. Věnováno pouze televizi, pro Apple nepochopitelný krok. Také nová Apple TV Nepodporuje 4K videoPokud tedy máme kompatibilní televizi, nebudeme moci maximálně využívat aplikace nabízející obsah této kvality, například Netflix.

Verze 179 EUR (přibližně o 50 EUR dražší než ve Spojených státech) má 32 GB, zatímco 64 GB lepší verze je na 229 EUR, což je nepochopitelný cenový rozdíl ve srovnání se Severní Amerikou. Stále trvá nějaký čas, než se můžeme rozhodnout, kolik více nebo méně paměti bude v závislosti na aplikacích a obsahu, ale zdá se to krátké.

Rozhraní TVOS

rozhraní Apple-tv

Rozhraní bylo logicky jedním z největších kroků Apple TV díky vylepšení pod kapotou. Nyní můžeme mít okamžitě přístup ke všem titulům a různým obchodům dostupným v iTunes Store. App Store bohužel ještě není k dispozici, ale nepochybujeme, že to bude od 30. října, kdy se poprvé objeví v domácnostech. Postup instalace je založen na analýze: CultofMac Jeden z nejjednodušších v historii, můžeme se ušetřit nutnosti zadávat heslo pro každý obchod spárováním s naším zařízením iOS.

Velké obrázky a typický intuitivní způsob navigace v rozhraní budou uživatelům Apple docela dobře známy. Nabídky jsou snadno srozumitelné a dobře viditelné, takže pro nikoho nebudou obtížné, což je nejužitečnější aspekt nové Apple TV.

Nový příkaz

dálkové ovládání Apple TV

Nové dálkové ovládání je o něco větší plus bod. Byl zcela přepracován a s dotykovou obrazovkou Nahoře je také tlačítko jako ForceTouch, ale tato kapacita není k dispozici. Má také tlačítka hlasitosti pro přehrávání / pozastavení, Siri, obrazovku a nakonec nabídku. Nepochybně je skvělé a nutné, aby tlačítko nabídky vyniklo v rozhraní.

Díky trackpadu dálkového ovládání můžete snadno procházet rozhraním a provádět typická gesta libovolného počítače Apple k navigaci. Připojuje se k Apple TV přes efektivní Bluetooth 4.0 a je nabíjen přes Lightning, a buďte opatrní, protože obsahuje také infračervený senzor, takže předpokládáme, že v budoucnu bude nějaké využití. Dálkový ovladač má také typické senzory, jako je akcelerometr a gyroskop, takže se můžeme skvěle bavit. Ale neboj se, Většina hráčů bude mít dostatek kontroly, aby mohli hrát své oblíbené hry. snadno. Pokud jde o baterii, jedno nabití nám dá měsíc používání.

Siri, negativní bod

apple-tv-siri

Představte si TV OS, který se snadno zhroutí, pokud Siri není na iOS tak dobrý, jak by měl být. Siri nemá potíže s pochopením toho, co jí bylo řečeno, ale chybí jí schopnost vykonávat příkazy, které přijímá od virtuálního asistenta pro televizi. Bezpochyby má Apple ještě hodně práce aby to vše fungovalo, co tvOS vyžaduje, ale nepochybujeme, že tomu tak bude i v budoucích aktualizacích.

Výsledek

Apple TV je přesně to, co od něj očekáváme„to, co uživatelé už dávno chtěli, je skutečné multimediální centrum bez konkurence, konkurovat mu může jen některý Android PC Box, ale Android PC Box je koneckonců Android, nenabízí žádnou optimalizaci. televizorů a televizorů Android je obvykle nedostatek. To je důvod, proč Apple TV uspěla v této oblasti, ale její cena mimo USA je prohibitivní, neměla by existovat žádný rozdíl kolem 50 €, měli bychom počkat