Pokud chcete pomocí mobilního telefonu vytvářet hudební videa, ukážeme vám nejlepší aplikaci „Musical.ly“.

Na světě je velké procento lidí, kteří mají přirozený talent na zpěv a dokáží bez námahy číst melodie přirozeně. Ale jsou i takoví, kteří takový talent nemají a Přesně proto se vyvíjeli hudebně.

Toto je aplikace dostupná v obchodech Android i Apple a je pravda, že je velmi dobrá, protože můžete dělat věci, které si nedokážete představit, věci, které musí říkat i profesionálové. Představte si, že se dokážete vžít do kůže člověka s dobrým hlasem., hudebník. Dotyčná aplikace Musical.ly je velmi zábavná, a proto vám řekneme, že funguje a co musíte udělat, abyste si ji stáhli.

O Musical.ly

Musical.ly je velmi dobrá aplikace pro setkání s přáteli, můžete si vytvořit hudební videa, která budou vypadat velmi realisticky. Hlavní funkcí je nahrávat a sdílet prostřednictvím sociálních sítí, během přehrávání budete protagonistou.. Má širokou škálu skladeb, které můžete nahrávat, ale můžete také přidat filtry a rámečky do videí, aby vypadaly dobře, když je sdílíte. Pěkné je, že má systém, který přizpůsobuje pohyb rtů pozadí písně, takže to nevypadá jako přehrávání. Jedna z těchto mnoha funkcí, uvidíte velmi dobře, jak to je ve videu, které vám nechám níže.

Jak funguje Musical.ly?

První věc, kterou musíte udělat, abyste mohli zahájit hudební kariéru, je zjistit, zda je aplikace kompatibilní s vaším operačním systémem. Android 4.1 nebo vyšší. Ve verzi pro iOS by měla být verze 8.0 nebo vyšší. Pokud splňujete požadavky na stažení, musíte použít tento odkaz, pokud máte Android nebo iOS, pak kliknete na instalaci nebo stažení a počkáte, až bude postup dokončen.

Po instalaci aplikace se budete moci začít bavit, musíte se nejprve zaregistrovat a po zadání uvidíte obsah sdílený ostatními uživateli. Jednoduše můžete skákat posunutím prstu dolů, abyste mohli začít nahrávat. Chcete-li to provést, musíte stisknout tam, kde je žlutá ikona se znaménkem plus (+), když to uděláte, objeví se tři možnosti.

První je vybrat skladbu z knihovny aplikace a druhá je „registrace jako první“A nakonec musíte video importovat.” Když vyberete hudbu, můžete zvolit rychlost a všechny požadované podrobnosti, poté ji sdílet s kýmkoli chcete a na sociálních sítích, které se vám líbí, a to je vše. Pravdou je, že vy i vaši přátelé a rodina si užijete spoustu zábavy, proto vám doporučuji stáhnout si Musical.ly.