"Pokud dostanete vynikající účet za elektřinu", Nejnovější virální text z Instagramu

účet za elektřinu stále stoupá as tím Internetové podvody a viry jako text, o kterém dnes budeme diskutovat. Pokud se zobrazí zpráva nebo obrázek, který se spustí: „Pokud dostanete nezaplacený účet za elektřinu“, utíkej a nedívej se zpět.

Pokud dostanete něco velmi podobného, ​​měli byste to samozřejmě smazat sledujte řetězec. Tento virální Instagram velmi připomíná Pin z kreditní karty, který odnáší spoustu karet a snaží se dělat to, co je řečeno na obrázku.

Ne všechno, co vidíme na internetu, je skutečné, ale také to není špatné. Virus, o kterém dnes mluvíme Instagram je sociální síť, která si každý den získává následovníky a to již přesahuje 1 000 milionů uživatelů.

Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

„Pokud dostanete nezaplacený účet za elektřinu“

Virální text, který vidíme, tedy začíná Instagram. Můžeme v něm pozorovat řadu kroků nebo opatření, které nám dává (vytvoření podvodu). zbavit se účtů za elektřinu Tak vysoko, že to teď bereme

Nejprve se informace zaměřují na Latinskou Ameriku, ale internet je zjevně globální. na světě jsou tisíce lidí věřit, co říká ten virální text Instagramu.

Spočítejte si účet za elektřinu

Pro ty, kteří to nevědí, je „Enre“ zmíněný ve virálním textu Národní úřad pro regulaci elektřiny. A jak je uvedeno obrázek virového instagramuMusíme postupovat podle těchto kroků, abychom se vyhnuli výpadkům proudu. Nic nevěř.

Vizuální - & quot;  Pokud dostanete nezaplacený účet za elektřinu, nejnovější virální text z Instagramu

Ať jste kdekoli na světě, nevěřte tomu, co říkáte Virový text cirkulující na Instagramunebo jeden velmi podobný na účtu za elektřinu.

Jak jsme řekli na začátku příspěvku, pokud toto dostanete virální text nebo podobný putujícímu obrazu Instagram, stačí to smazat a nepokračovat v řetězci, protože je to podvod může způsobit sekundární poškození Ti, kteří ho následují do písmene.

Reakce zasáhly Instagram

Co si myslíte o podvodech? Obdrželi jste text podobný textu na faktuře za elektřinu?