Portál reproduktorů na Facebooku vás může špehovat

Víte, co je portál? Tohle je Dotykový reproduktor iniciovaný Facebookem s vestavěným mikrofonem a kamerou. Některé informace ukazují: tento gadget vás může špehovat a všechny informace, které shromažďuje, budou použity k vytváření personalizovaných reklam.

Když Oznámen portál Facebookptáme se sociální sítě Pokud jste doma měli reproduktor s vestavěným mikrofonem, obrazovkou a kamerou. JE “Ne” “Ano, já 96% hlasů.

Všimněte si soukromé zprávy PlayStation 4, která vás může přinutit formátovat konzolu

Svoboda nebo utrpení?

Nejistota, která nyní vzniká Facebook Je zřejmé a výše uvedené potvrzuje, že ano, může nás špehovat pomocí svého inteligentního reproduktoru s názvem Portal … to situaci jen zhoršuje.

Tím to nekončí, ale podle Facebooku Portál by nešetřilPůjčte si informace shromážděné prostřednictvím používání uživatelů a videohovorů s portálem a poté zobrazujte personalizované reklamy na Facebooku.

Nyní se všechno otočilo a znělo to docela divně Facebook Nepoužívejte všechny informace, které vám poskytnou k používání portálu. Nejhorší myšlenky se potvrdily a Říkají ano z Faceooku „špehují nás“ Pokud použijeme portál.

Dejte si pozor na falešné finanční aplikace na Google Play

Tento reproduktor s obrazovkou a fotoaparátem, Používá stejnou technologii jako videohovory Messenger. Co to znamená? Když provádíme videohovor s portálem, Facebook shromažďuje stejné informace jako vy s Messengerem.

Svým způsobem a aniž by to bylo přehnané nebo znepokojující, se to zdá Facebook vytvořil portál, aby se dostal na místa, kam sociální síť nešla. Takže vidět a slyšet, že to dosud nebylo možné.

Portál Visual - reproduktor obrazovky Facebooku vás může špehovat

Vypadá to, že Facebook vyrobil obě zařízení, získat více informací a zisk při prodeji za účelem vytváření personalizovaných reklam.

Navzdory všemu, Portál obsahuje tlačítko pro odpojení zařízení Plně mluvícího jsme již v příspěvku, který představujeme, varovali obrazovkou, integrovaným mikrofonem a kamerou na Facebooku.

Ale nezaměřme se jen na to Facebook. V tomto ohledu nejsou zaznamenány žádné inteligentní reproduktory, informace shromažďuje veškerý Google Home, Amazon nebo jakýkoli jiný reproduktor.

Ochrana soukromí je trendovým tématem od doby, kdy zmizel realita za Facebookem. Nemluvíme jen úniky dat, hackery a další skandályNěkteří zaměstnanci Facebooku naopak několik měsíců špehovali uživatele sociálních sítí.

Dávejte pozor na e-mail Openbank „Provedli jste převod 250 EUR“

Zdá se, že tvůrce Facebooku se neučí a Seděl naproti Kongresu Spojených států a Senátu deklarovat nesprávné použití údajů a neexistenci ochrany soukromí v praxi.

O možnosti placeného Facebooku se dokonce říká, že chrání uživatele a vyhýbá se reklamám. Málo se o tom ví.

Ale jak to může být diskuse doprovází Facebook více než rok a třešnička na dortu, sociální síť potvrzuje, že nás špehuje portálemVáš inteligentní reproduktor s dotykovou obrazovkou, vestavěným mikrofonem a kamerou.

Chyba WhatsApp umožňovala špionáž uživatelů prostřednictvím videohovorů

Co si myslíte o portálu? Myslíte si, že tento druh gadgetu by měl být lépe kontrolován? Myslíte si, že by nás mohli špehovat, abychom prodávali informace a vytvářeli personalizované reklamy?

Vytvořil: Code